Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
3 komentāri
Sakārtot:
Ādolfs Nāks
27. augustā 10:00
Tā totālā valsts savu iedzīvotāju kontrole caur bankām jau stipri nepatīk. Tie atjaunojamo anketu jautājumi arī tādi savādi. Un vēl piebilde, neaizpildīsi, atslēgsim to un šito. Un sataisīts viss tā, ka, ja ko vajag nomaksāt, bez i-bankas praktiski vairs neiztikt. Lai gan skaidru naudu neviens it kā vēl nav atcēlis. Pat Tele2 klientu centros rēķinu var samaksāt tikai ar 3 eur komisjonku.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Janis Liekne
27. augustā 10:10
Mūsdienu pasaulē ar to banku kontroli pār klientiem vispār ir absurds. Privātām kredītiestādēm reāli ir uzticētas lietas, ko vajag darīt policijai, ja ir ziņas par noziedzīgiem darījumiem. Ja būtu valsts banka, to vēl varētu saprast. Un vispār, īsts terorists patiešām savā bankas pārskaitījumā uzrakstīs - spridzeklim, lai viņu vieglāk noķert.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Valdis Rudzitis
27. augustā 11:29
Tīko lauzu līgumu ar swed. 1.5 h iztērēju savu laiku. Pēc mēneša šie zvana. Jums ir palicis uzkrājuma konts ar 36 centu pārpalikumu. Nāciet izņemt. Esmu lauzis līgumu,noslēdzis visus kontus. Un dēļ 36 centiem neiešu tērēt savu laiku,ne 1min. Tagad notiek razborkas. Kur likt 36 centus. Absurds.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi