Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
9 komentāri
Sakārtot:
Guntis Akmeņkalns
10. jūnijā 12:32
Kurš gan nezin veco, labo Ādamsonu, Latvijas Ceļa lokomotīvi, 1995 gadā no Krievijas Federācijas zemūdenes nokāpušo haizivi, kura latviešu bāleliņi tūlīt ielika par iekšlietu ministru. Ja tā padomā, tu cilvēks mēms paliec no brīnumiem, kā tas viss ir dabūts gatavs vienā brīvību guvušā valstī, neba bez tā saucomo latviešu prieviešu atbalsta! Tagad otrā grāvī, ārzemniekus premjeros, prezidentos kā saules, kuras nu iespīdēs visos kaktos! Ja godīgi, nav spēka pat nospļauties no visas šitās cūcības!
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Andris Zārdiņš
10. jūnijā 13:20
Kas rakstīja to rakstu , maz saprot ko uzrakstija? Dēls vai arī meita,pastudē par amatiem PSRS armijā un flotē. ja ne ko nesajēdz no tā tad nemētājies ar secinājumiem...poļitruks un osobists(diez vai tādu briesmoni maz zini:))) ir pilnīgi dažādi amati armijā. Nu kā lai tev bērniņ izskaidro!? nu labi-poļitruks-jurģis liepnieks(tādu kā viņš poļitrukos bij maz,vairāk CILVĒKI!) ,tagad ''osobists''- tagadējā VDD DARBINIEKS(tie gan visi bija atsaldēti,šeit tas par ''osobistiem'') Secinājumus,ja spēj izdari pats! Tad jau šuplinska ir kaut kas daudz trakāks,mīksti izsakoties ,ja spēj to savās smadzenītes izštukot!!!!!
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Andra Potošova
10. jūnijā 13:40
Mani visvairāk uztrauc, kādēļ nesoda TOS, kuri, savulaik, apstiprināja Ādamsonu augstos amatos ar pieaidi valsts noslēpumam. Izlasot viņa biogrāfiju, ir vairāk kā skaidrs, ka Ādamsons ir "iesūtītais kazaciņš", kurš NEKAD nebūs lojāls Latvijai, ja jau visu jaunību bijis krievu armijas darbonis, IZLŪKDIENESTA un KGB pakalpiņš. Vai tiešām toreizējie valdības darboņi to neredzēja vainegribēja redzēt? vai arī tā bija konkrēta un izstrādāta taktika Latvijas sabotāžai? Kurš ir atbildīgs par šāda subjekta virzīšanu vadošajos amatos un politikā??????? Bez tam, domāju, ka par spiegošanu nedraudzīgas valsts labā ir ne tikai jāsēž cietumā, bet arī jākonfiscē visa negodīgā ceļā iegūtā manta.Jo krievi taču viņam par tolabi maksāja.Vai ne tā, Ādamson?
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Astra Berzina
10. jūnijā 16:51
Cik daudz viņu ir vēl?Kad mēs tiksim vaļā no visiem beidzot?Vajadzēja savā laikā visus aizsūtīt uz rodinu.Par daudz šeit viņi palika ar visām ģimenēm.Tagad savairojušies ka tarakāni.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Juris Millers
10. jūnijā 18:36
čekists līdz miršanai būs čekists...
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Valdis Pilenieks
10. jūnijā 20:26
Ādamsons dienēja robežsardzē.Tie, kas kaut ko filtrē par tiem laikiem, taču zina, ka Politbirojs vienlīdz baidījās no saviem militāristiem, un arī VDK, un lai apvērsuma mēģinājuma gadījumā pa rokai būtu spēki, kas tam var stāties pretī, VISI robežapsardzes spēki bija nevis Aizsardzības Ministrijas, bet VDK pakļautībā - ar savu aviāciju, floti, raķetēm, artilēriju un kareivjiem .Formāli jā - visi, kas savulaik apsargājuši PSRS robežas, skaitījās VDK karaspēks ar piederību VDK.To Latvijas politiķi 1989 gadā zināja ne sliktāk, kā es, Tagad pasniegt to kā pierādījumu tam, ka Ādamsons - spiegs uzskatu par gana debīlu. Acīmredzot kādas kārtējās politisko spēku cīņas "zem paklāja". Ja Ādamsons tiešām spiegojis Krievijas labā, tad no šīs vietas lūdzu sīkāk - kādas ziņas vācis, kā uzturējis kontaktus ar Krievijas izlūkdienestu, kā notikusi ziņu nodošana, cik par to saņēmis un kur tam visam pierādījumi!
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Vecis
10. jūnijā 20:32
Teikt, ka Ādamsons bija VDK darbinieks ir tāpat kā teikt, ka visi PSRS pilsoņi bija komunisti.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
romb
10. jūnijā 21:17
Nez kāpēc Saeimas latviešu deputāti negrib saprast, ka "Saskaņas" deputāti un "Krievu savienības" darbonīši ir totāli Krievijas aģenti Latvijā. Šoreiz pieķēra Ādamsonu, bet skaidrs, ka arī pārējie nav svētie. ZZS runasvīrs Gundars Daudze vēl piebilst, ka Ādamsons ir ļoti akurāts, tāpēc netic viņa nodevībai. Bet parasti spiegi jau arī darbojas ļoti akurāti, lai viņus nepieķertu. Ja reiz Daudze aizstāv šādus deputātus, tad jādomā, ka arī pats Daudze varētu būt Krievijas aģents, kurš pašlaik upurēja Ādamsonu, lai viņu pašu nepieķertu valsts nodevībā. Īstu uzticību man Daudze ( arī Armands Krauze no ZZS) nevieš, - tāpat kā jau pieminētie "Saskaņa" un "Krievu savienības" darbonīši. Un cirks ir tas, ka Latvijā par deputātu var kļūt krimināli sodīts cilvēks, arī tāds, kas sēž cietumā, ka arī dažādi cilvēki, kas cīnās par mūsu valsts atjaunošanu Krievijas sastāvā un krievu valodas ieviešanu izglītībā un, kā valsts valodu. Tas nedara godu latviešu deputātiem!
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Andris Zārdiņš
10. jūnijā 22:56
Valdis Pilenieks ,20:26, ļoti skaidri un precīzi formulēja šo situāciju ap šo lietu, neiespringstot detaļās! Visu cieņu!
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi