Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
3 komentāri
Sakārtot:
Reino
5. aprīlī 17:29
kā nodokļu maksātājs, esmu nobažījies par valsts drošības dienesta lietderību un par to, cik izmaksā šāda iestāde nabadzīgākai valstij eiro savienībā !?
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Normunds Novads
5. aprīlī 18:30
Šī brīža situācija, būtībā neatšķirās pilnīgi ne ar ko. Tā kā dzīvojam demokrātiskā valstī un ik pa reizei ir krīzes un negācijas, to laikā - lien laukā tā brīža trendi. Šī brīža ir "anarhistisku neo liberastmarksistu īslaicīgs uzvaras gājiens. Ar smieklīgiem un mūžīgiem saukļiem "mēs celsim jaunu pasauli"" cik reizes vēsturē cilvēki to mēģinājuši darīt??? Šis laiks paies, atkal būs izaugusi un novecojusi viena neveiksminieku un hipiju paaudze, kas savu dzīvi būs notriekuši muļķīgiem - pat ne cēliem mērķiem un to sasniegšanai. Prieks ka DP Strādā, lai viņiem veicas. Es atkal tūlīt noairēšu jūsu sazvērestību - visi šie dīvaiņi, kas veido visādas pseido kampaņas runā par kādu ļunu spēku, kas vald pār pasauli gadu tūkstošiem, caur naudu un "'izredzēto" ģimenēm. Tām kalpojot, vara, nauda, mēdiji un likums. Nu ja jau šāda pseido pasaule pastāvētu, Jums nav izredžu. Jo vēsture pierāda, ka visas jūsu revalūcijas beigušās ar sakāvi un mūsu - uzvaru :) Beidzam murgot, ejat krāsot savas olas un nemainiet upes vidū zirgus. Viss būs labi. 2 gadu laikā covids beigsies. Un šie neveiksminieki 40 gadnieki atgriezīsies sēņu vagā Īrijā. Beigs domāt par Globālām sazvērestībām. Šī diskusija būtībā ir tas pats, kas Romas impērijā - dzimumlocekļa zīmēšana uz māju sienas. Pašizpausme. Kamēr tā nekļūst krimināla, vai saistīta ar "'draudzīgu kaimiņvalstu"" projektu, lai grautu Rietumu civilizāciju. Ir uzjautrinoši paklausīties šīs muļķibas.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Guntis Akmeņkalns
5. aprīlī 18:58
Visi nobažījušies - VDD, SAB, Nacionālā drošības padome, prezidents, ministru prezidents, ministri, Saeimas deputāti - visi. Un baida nenobažījušos dien un nakt! Vai tad amatpersonas var tā baidīt cilvēkus? Valsts amatpersonas drīkst darīt tik to, ko tām atļauj likums! Kurš likums atļauj amatpersonām baidīt iedzīvotājus? Nav tāda likuma!
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi