Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
33 komentāri
Sakārtot:
Agnese Adamsone
30. martā 08:15
Pilnīgi pareizi. Aptīrīt dzīvokli ir viena lieta, bet cilvēks, kas 50 rubļu dēļ ar cirvi nosit 3-gadnieku, nevienai sabiedrībai nav vajadzīgs. Viņa rīcība liecina drīzāk par aukstasinīgi psihopātu, nekā vienkāršu zaglēnu, un, jo ātrāk no šādiem subjektiem atbrīvojas, jo labāk. Vismaz kādu prātīgu lēmumu Padomju gados bija spējīgi pieņemt! Ķīna ik gadu izpilda vairāk nekā 2000 nāvessodu, un pilnīgi pareizi - vai nu iekļaujies sabiedrībā un nekaitē citiem, vai arī tāds tu neesi vajadzīgs. Tikai netaisni humānajā Rietumu pasaulē visi auklējas ar smagiem noziedzniekiem, masu slepkavām, 15- reiz tiesātajiem un visādiem pedofīliem kā ar tādiem maziem bērniņiem. Un noziedzīgā pasaule var ņirgt acīs gan policijai, gan tiesu sistēmai, gan godīgajai sabiedrības daļai.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Uldis Mucenieks
30. martā 08:16
Taisnīgs, adekvāts sods, kaut arī piespriests pārkāpjot tā laika likumu.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
kishka
30. martā 09:27
Noslepkavot aukstasinīgi un bez stresa (omlete) sievieti un mazu bērnu, un sākt likumpaklausīgu dzīvi - arguments vienkārši iespārda un parāda, ka tiesa pieņēma pareizu lēmumu.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Andris Polozs
30. martā 09:54
Nu i morda!
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Stalkers Stalkers
30. martā 10:05
Totāls muļķis, ja kas. Būtu gudrāks, sapņotu kļūt par maniaku un vazātu miliciju aiz deguna vēl 30 gadus vismaz. Pēc omletes noteikti bija arī diendusa:).
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Svētais Naivums
30. martā 10:18
> Dzintars Lielais Šodien 09:58 Aizdomāties tavējam vajadzētu par savu domātnespēju. Patiesībā padomju krievzemes represīvo orgānu veidošanu organizēja vienas citas tautas pārstāvji, tieši tāpat kā apvērsumu Krievijā ari organizēja šis tautas pārstāvji, tur pat nav vērts aizdomāties tas ir vispar zināms fakts. Tieši tāpat kā šobrīd pie varas un biznesā krievzemē ir šīs pašas tautas pārstāvji un zog Krievijas iedzīvotāju naudu un dabas resursus. Jā, bija starp boļševikiem latviešu izcelsmes darboņi, katrā tautā ir savi vanckari. Aizdomājies par to, Ļielaisa un tikai tad dumības drukā..
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Svētais Naivums
30. martā 10:31
> Agnese Adamsone Šodien 08:15 Adamsōne Agnese nekad nav aizdomājusies par tādu lietu, ka arī pati var nonākt uz apsūdzēto sola par neizdarītu noziegumu( nekad nesaki nekad, mēdz gadīties), tad arī būsi gatava, lai izpilda nāvessodu. Mūža ieslodzījums dod iespēju spriedumu pārskatīt, ja tas ir bijis kļūdains, nāvessods vairs tādu iespēju neparedz. Un bez tam kurš šo nāvessodu izpildīs( ir tāds morāls jautājums), kurš uzņemsies Karmu par cilvēka slepkavību, nāvessoda izpildi, Agnese Adamsōne? Ja neizproti lietas būtību, varbūt internetā dumības nedrukā par nopietnām, sarežģitām un smagām tēmām.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Andris Pētersons
30. martā 11:26
Svētais Naivums Protams, protams tev par kaut ko domāt vispār ir kaitīgi! VČK pirmais priekšnieks Jēkabs Peters no Aizputes apriņķa, un Kolimas lēģeru priekšnieks,Magadānas dibinātājs Eduards Bērziņš no Valmieras apriņķa, un ne tikai viņi,bija arī citi ne tik zināmi piederēja "citai" tautai kura aktīvi organizēja represijas padomju Krievijā, vēlāk PSRS. Tātad pēc tavas loģikas (bezloģikas) tad kura tad ir šī tauta kuru tu baidies nosaukt? Pareizi tu saki: "Katrā tautā ir savi vanckari.", bet es tevi papildināšu, ne tikai, bet arī savi olegofrēni kuriem ir ļoti lielas problēmas ar saprašanu. Kas attiecas uz tavu humāno filosofiju par augstāko soda mēru, tad ieteiktu tev aiziet pastrādāt cietumā, tad tu ātri saprastu, ka viss nav tik vienkārši kā tev šķiet. Ir cilvēki kuri ir morāli degradēti un kuriem nekas nav svēts, kuriem otru noslepkavot ir tas pats kas nospļauties un kuri par savām mājām uzskata cietumu. Un tu gribi teikt, ka šādam cilvēkam ir tiesības uz dzīvi sabiedrībā, jeb sabiedrībai būtu pienākums šādu cilvēku uzturēt? Es to apšaubu! Vismaz runājot par konkrēto gadījumu tad jāsaka, ka Arkādijs bija ar pilnīgi ačgārnu psihi un dzīves uztveri. Vienīgais, kas runā viņam par labu ir tas, ka Hruščis lika piemērot likumu ar atpakaļejošu datumu. Citus argumentus par labu šim jaunajam slepkavam es neredzu. Bez tam ir bijuši gadījumi ka nepilngadīgos slepkavas notiesā uz 10. gadiem, tie iznāk no cietuma, izdara kārtējo slepkavību un tad ir tikuši nošauti. Tāpēc sāc saprast, ka nav viena risinājuma visiem gadījumiem, katrs gadījums ir jāvērtē individuāli. Tāpēc jau ir tiesneši kuru tiešākais uzdevums ir to veikt.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Svētais Naivums
30. martā 12:44
> Andris Pētersons Šodien 11:26 Pētesōn, sarakstījis protams esi daudz vārdus, tikai bez jebkādas sajēgas un domātspējas. Gribi lai es ž-dus nosaucu par ž-diem, nekādu problēmu. Kā jau rakstiju daži latvešu izcelsmes darboņi bija boļševiku pusē, un paši vainīgi, ir kāda problēma šajā sakarā? Esi pastrādājis cietumā, Pētersōn ja tik pārlicināsti iesaki? Tātad esi padomjlaiku represīvais darbonis? Jā, jebkuram cilvēkam ir tiesības dzīvot, jo nevis Pētersōni ir paradzēti tiesāšanai,, bet pavisam cita vara. Pētersōn, tavējs tak sevi neuzskata par augstāko varu, kuram lemt kam dzīvot un kam nē, ko? Ja sev piedēvē šīs tiesības, tad vari ļoti smagi "norauties" no patiesajiem izpildītājiem. Šis nav interneta komentāru diskusiju jautājums
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Barons N
30. martā 12:52
Neandertāļa morda
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Anita Balnasa
30. martā 13:30
Svētais Naivums. Šinī gadījumā nebija šaubu par viņa vainīgumu. Visās malās pirkstu nospiedumi, arī pie apēstās omletes. Arkādijs gan domāja, ka ir dievs, kurš var lemt kuram dzīvot un kuram ne. Tas nekas? Nu šinī gadījumā varbūt arī varētu būt mūža ieslodzījums. Teorētiski. Tikai zinot padomju cietumus, diez vai viņš tur labotos un saprastu savu kļūdu pat pēc 40 gadiem. Tikai paliktu par īstu recidīvistu.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Andris Pētersons
30. martā 13:52
Svētais Naivums Jā, oligofrēnam līdzēt grūti. Jā, esmu strādājis IeVP. Tas bija 90-to beigās un 21. gs. sākumā. Tikai kāds te sakars ar tavu neloģisko apgalvojumu "Tātad esi padomjlaiku represīvais darbonis?" man nav skaidrs? Vai tad 90-to beigās un 21. gs. sākumā Latvijā bija padumjie laiki? Bet ko oligofrēnam ieskaidrosi. Bez tam iesaku tev pamācīties 20. gs. Krievijas vēsturi. Tad tu saprastu ( ja to esi spējīgs), ka tur bija gana daudz dažādu tautību darboņu. Diemžēl represijās aktīvākie bija latvieši. Ir jāatzīst arī savas tautas vēstures ne gaišākās lapas. Cilvēks (tauta) kurš ir pašpietiekams atdzīst savas kļūdas, tikai gļēvulis ar pirkstu rāda uz citiem cenšoties sevi padarīt baltu un pūkainu.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Svētais Naivums
30. martā 15:06
> Andris Pētersons Šodien 13:52 Pētersōn, kā jau visi aprobežotie, neizgļitotie un apvainotie padomijas aizstāvji, uz neko citu neesi spējīgs kā apsaukāšanos. Tavējs pat mani nepaszīst tik labi, lai apsaukātu un būtu spējīgs ko vērtēt un paredzēt sekas šādām darbībām. Nepavisam nav svarīgi vai bija 20.gs. beigas vai 21.gs. sākums, svarīgi ir ar ko nodarbojies un kādu mērķu vadīts to darīji, par to arī atbildēsi. Diemžēl represijās aktīvākie NEBIJA lātvieši. Intereasanti kurš tad te ir tas gļēvulis, tavējs tak ar par sevi nestāsta, bet baksta ar pirkstu uz citiem, lūk tie visi esot vainīgi, bet es cietumsargs esmu vienīgais pareizais, kurš drīkst citus tiesāt. Pat ne tiesnesis, bet kaut kāds cietumsargs. Tas ir normāli, domāju ka nē. Kā jau drukāju, šī nav tēma komentāru ietvaros, lai kā tavējam gribētos izpausties.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Andris Pētersons
30. martā 16:02
Svētais Naivums Klau Svētais Naivum, nomaini niku uz Aprobežotība. Atkal tu fantazē, un fantazē! Tev pašam tas tīk? Citēju tevi: "Esi pastrādājis cietumā, Pētersōn ja tik pārlicināsti iesaki? Tātad esi padomjlaiku represīvais darbonis?"; "Nepavisam nav svarīgi vai bija 20.gs. beigas vai 21.gs. sākums, svarīgi ir ar ko nodarbojies un kādu mērķu vadīts to darīji, par to arī atbildēsi."; "...tavējs tak ar par sevi nestāsta, bet baksta ar pirkstu uz citiem, lūk tie visi esot vainīgi, bet es cietumsargs esmu vienīgais pareizais, kurš drīkst citus tiesāt. Pat ne tiesnesis, bet kaut kāds cietumsargs." Pirmais, es tev paskaidroju, ka IeVP esmu strādājis gadsimtu mijā, kad šeit bija (ir) Latvijas republika. Tas tevi netraucē apvainot, ka esmu padomju(!!!) represīvais darbonis, pie kam man par to būs jāatbild (!!!!), tātad tu vēl man draudi! Tā pat tu ar savām oligofrēna smadzenēm nez no kurienes esi izdomājis, ka es būtu bijis cietumsargs. Atkal tavi murgi!!! Nekad neesmu bijis cietumsargs. Laikam tu domā, ka cietumā ir tikai ieslodzītie un cietumsargi. Nav, nav tā. Tur ir vēl daudz citu cilvēku kuri nodarbojās ar ieslodzītajiem. Tā, ka beidz te izdomāt savus apvainojumus un tad kad tev pasaka, ka tu apvaino, tad uzreiz kviec kā aizkauts ruksis, ka tevi apbižo. Beidz aizvainot citus, tad tev nešķitīs, ka kāds apbižo tevi. Bez tam tavs stils kādā tu raksti skaidri norāda uz tavu psihopātisko personību!
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Lilje Tento
30. martā 17:56
Cik saprotu, tie bija sovhozu, kolhozu laiki, kad varēja dabūt darbu un pat kopmītni diezgan ātri un viegli, bet ja cilvēks izvēlas noslepkavot tik nežēlīgi cilvēku, tad ir pelnījis arī adekvātu sodu. Ne kā tagad mūža ieslodzījums ir 15 gadi un jātsēž tikai puse. Kad par slepkavību iedod 3 gadus. Tālāk nav kur! Tāpēc arī cietumi pilni un slepkavas laiž ārā. Pēdējā mode ir, ka skaita gadus kopā, lai publikai aizbāztu acis un ausis - piemēram, slepkavas dabūja 60 gadus kopā, kas nozīmē, ka grupa ar 9 slepkavām , katrs dabūjis pa 6 , 5 gadiem ar tiesību uz pustermiņu.Bet 60 gadi izklausās tik daudz!!!!
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi