Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
3 komentāri
Sakārtot:
arturs martinsons
5. martā 06:57
Lai arī foto ir ilustratīvs, tomēr šāda satura rakstam ar tādu virsrakstu...tad labāk dabas ainavu pievienot. Žēl jaukās māmiņas foto! Kauns žurnālistiem!
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Krista Eglīte
5. martā 11:23
Man personiski stāsts par jaunajām, vientuļajām māmiņām ir labi pazīstams. Es piedzimu savai mammai, kad viņai bija tikai 16 gadi un mans bioloģiskais tēvs viņu pameta tad, kad mamma palika stāvoklī ar mani. Tā rezultātā mani faktiski uzaudzināja mans lielais pusbrālis, pie kura es tagad arī dzīvoju. Bet ar savu mammu mēs tagad esam vislabākās draudzens, jo es zinu, kā ir tad, ja tevi pamet pilnīgi bezpalīdzīgu 16 gadu vecumā. Arī mans lielais pusbrālis, protams, vēl joprojām ir mans vislabākais draugs. Par savu bioloģisko tēvu neko nezinu un negribu zināt. Nenosodīsim sociāli neaizsargātās meitenes, pat ja viņas iereibušas turas pie bērnu ratiņiem - mēģināsim viņas saprast un viņām palīdzēt.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Dace Cabe
5. martā 12:56
Par ko šausmināmies???Ko nosodām???Cilvēki lieto ārkārtas situācijā valsts amatpersonu noteiktās PIRMĀS NEPIECIEŠAMĪBAS PRECES! Lieto, kā nu māk...Silda valsts ekonomiku...Nevienā skolā taču nemāca,kā un kādos daudzumos alkohols lietojams...Un cilvēki lieto..aiz prieka, aiz bēdām....,aiz bailēm..., pret stresu...aiz bezspēcības pret idiotiskiem lēmumiem... Jau labu laiku to vien dzirdam un redzam mēdijos,ka noteiktos ierobežojumus nu nekādi nedrīkst " mīkstināt",- tie vēl pastiprināmi!Bet par alkohola un cigarešu tirdzniecības ierobežošanu nevienam no lemjošajiem nekas nav iebilstams!Par šo tēmu klusē arī VESELĪBAS MINISTRS. Nu, ko lai domā par tiem, kas pieņem lēmumus?
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi