Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
3 komentāri
Sakārtot:
Guntis Akmeņkalns
3. martā 09:35
Izskatās, ka kaut kas Rīgā uzsprāgs, turklāt tā, ka maz neliksies! Cilvēkiem pašiem jādomā, kur mukt, paļauties uz varu, tas faktiski ir pēdējais, ko var darīt viens saprātīgs cilvēks!
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Mara Brige
3. martā 10:51
Man bīstami iet ir visur. Mana bijušā vīra mātes brālis Uldis Neibergs Zāmeļa dēls ir no Mossad. Nu jau viņam vecuma dēļ ir pēctecis mans bijušais vīra Indulis Briģis Vernera dēls. Induļa Briģa 2. sieva pēc manis ir PSRS partkoma podsķilka bijusi ilgus gadus, atmodas laukā gulēja ar populāru un precētu ekonomistu, vēlāk viņu izprecināja manam bijušajam vīram. Mans tēvs piepalīdzēja mums izšķirties caur saviem čekistu draugiem.Pats viņš ir lielu budžu dēls. Es esmu adoptēta un esmu krieviete pēc tēva. Tākāk nezinu, jo mani kā zīdaini paņēma no bērnu nama. Droši vien, ka bija ebrejiete, jo tajā vidē tā tikai notiek. Pensija pamatā nepareizi aorēķināta, droši vien kāda daļa iemesta papīrgrozā, māte pirms miršanas teica, ka man pensija patiesībā esot lielāka. Ar apkuri mani apjāj, 12 % jāmaksā 2 reizes. Indulis ir debīliķis no mazas kājas, knapi 8 gadīgo skolu beidza, bet vēlākajos gados pēc manis apprecēšanas tēvicis viņam oalīdzēja celties materiāli. Vēlāk viņam sakāoa galvā, gadījās podsķilka un labākas šeftes un sadzīvoja bērnu. Es izšķīros. Pēc tam nu nauda un ārzemju braucieni grūzmām krita uz viņa. Visis pilsētas nabagus kopā varētu pabarot Es tagad nezinu, vaj man savu pensiju ar jauno pielikumu par 3 mēnešiem likumīgi saņemšu + vēl tos 200 eur, ja puešķirs vienreizējas izmaksas veidā visiem. Aina Briģe tādus amatus ieņem, lau gan ilgstoši ir ārstŕjusies/ varbūt vēl tagad rij zāles/ psihiatruskajā slimnīcā.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Mara Brige
3. martā 11:34
Esmu adoptēts cilvēks, bet mana vecāmāte manā nebioloģiskajā ģimenē ir Klāra Kniha / Arāja/. Es kopjy vuņas kapus, kur apglabāts viņas sarkanarmietis vīrs, māte, tēvs un tēva brālis. Kā es varu nekopt Klāras kapu, ja viņa mani audzināja un mācīja rakstīt un lasīt līdz 8 gadu vecumam. Viņa nomira no vēža, kad man bija 8 gadi. Nebioliģiskie tēvs un māte tajā laikā mani nemaz neievēroja, jo bija vecāmāte man vienmēr blakys, kas mani mīlēja tuk stipri, ka varēja apprecēties ar Ulmaņlauka veselas ielas ar mājām īpašnieku, jo viņs Klāru aicināja pie sevis uz pastāvīgu dzīvošanu. Viņa nepiekrita, jo mani nevarēja ņemt līdzi. Viņu tikai vienu pieņēma. Klāra atteicās. Tāoēc es arī kopju viņas kapu par spīti visam.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi