Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
4 komentāri
Sakārtot:
Laimonis Gutmanis
23. februārī 07:46
Kas tad ir lempja novadnieki??? Jēkabpilieši bija sabraukuši?
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Atis Priedītis
23. februārī 07:49
Mēs esam viena no iebiedētākajām tautām pasaulē. Arī Lemberga fenomens balstās uz baiļu sajūtas radīšanu cilvēkos. Intervijās atbildot uz jautājumu par tiem 12 vai 14 bojā gājušajiem lieciniekiem Lemberga atbildes parasti ir ļoti divdomīgas. Apmēram šādi - pierādīt Jūs neko man nepierādīsiet, bet kaut kāds sakars ar to mani ir. Tikai visiem ir bailes dziļāk paanalizēt Lemberga sacītā jēgu. Un leģenda par "Lemberga bitēm"? Tiešie draudi deputātam Kaimiņam "Ja Jūs līdz pensijai nodzīvosiet"? Un ne jau Lembergs vienīgais tā rīkojas. Arī R.Paula sacītais "ar maniem nelabvēļiem parasti notiek kaut kas slikts" patiesībā ir draudi, kuri pat ir realizējušies. Tikai mūsu žurnālisti turpina tēlot muļķus. Starp citu Kaimiņa dzīvoklis aizdegās ļoti ātri pēc Lemberga draudiem. Un ja pat no R.Paula okupācijas laika vissaizliegtākais Latvijas komponists Ivars Žindulis baidijās veselus 50 gadus līdz uzdrošinājās par visu atklāti izstāstīt. Tad atliek uzdot jautājumu, kādi patiesībā ir šie cilvēki, kurus mēs tik ļoti cienām un pat dievinām? Žinduļa interviju var atrast Youtubē, jāklausās sākot no 11.tās minūtes.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Zerro
23. februārī 08:45
Ati Priedīti, ko tu varētu teikt par Kariņa uzvedību? Vai tas ko viņš dara nav genocīds pret latviešu tautu? Apzināta valsts ekonomikas graušana liedzot cilvēkiem strādāt. Un ja par Lembergu, tad vispirms aizbrauc uz Ventspili. Pastaigājies pa pilsētu, un tavs viedoklis mainīsies.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Atis Priedītis
23. februārī 08:50
<<Zerro>> Esmu Ventspilī bijis un esmu bijis arī Cēsīs, Valmierā, Smiltenē un daudzās citās Latvijas pilsētās. Šobrīd jau nu Ventspils vairs nav tā smukākā Latvijas pilsēta.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi