Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
5 komentāri
Sakārtot:
Gunārs Lapiņš
24. janvārī 15:31
Autobusa šoferis pieķerts dzērumā, 30 pasažieri maksās ķērājiem pabalstus, prēmijas. Sodīs arī biļešu kontrolierus. Unikālā Rīgas žandarmērija ! Pat citviet Latvijas lielpilsētās tādu Lūkasa armiju neatrast, bet Rīgā cik uziet.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Kasiog
24. janvārī 17:05
Komandstundas paliek arvien ienesīgākas .
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Skaistslaiks
24. janvārī 17:18
Cerams tik, ka tie sodi nepaliks tikai uz papīra, bet pēc tam viņus tiešām iekasēs, kas nespēs maksāt, lai konvertē to darbos, teiksim katru € pārvērst par noteiktu stundu daudzumu, lai tad iet uzkopt ielas, ja jau tik ļoti patīk atrasties laukā. Un nevajag šeit aizstāvēt nevienu, jo skaidrs ir viens, ka tie ,kas pārkāpj noteikumus ir nekārtību cēlāju un iedzērāji, tam nav nekāds attaisnojums, tie ,kam ir iemesls atrasties uz ielas, to arī spēj uzrādīt, par braukšanu dzērumā vispār neizteikšos. Un ,tad te tik panesas, kā tad tā, viss ir ciet ,viss ir aizliegts utt., bet vīrus kā ir, tā ir, protams, jo šeit arī pierādās ,ka pat ar aizliegumu cik vēl turpina apkārt dzerstīties, tusēties utt, tāpēc arī viss notiek!!
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Sandris Ozols
24. janvārī 18:00
Lielākā problēma nav tas Covids-lielākā problēma ir tie debīleņi, kā Skaistslaiks piemēram...kas tam visam tic un to atbalsta.... Skaistslaiks-tieši uz papīra tie sodi arī paliks, un neviens tos nedomā maksāt.. bijām nupat Rīgā uz 2 dienām, kā reiz nedēļas nogale sanāca, sestdienas vakarā mazliet pasēdējām saunā, ar aliņu un meitenēm laiks paskrien nemanot..bet pus3 naktī mūsu Rego sagribëjās paskraidīt..protams, šakāļsuņi klāt, mol-ko te darat nakts laika uz ielas, komandantstunda, bla bla bla...neskatoties uz to ka bija klāt dokumenti, pašapliecinājums, un pats galvenais-viņiem nu nekādi nepieleca, ka suni izvest pastaigā nu neviens man nevar aizliegt.... Kad beidzot juristi ķersies klāt tiem idiotiem........
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Agris Aboltins
24. janvārī 19:15
Skaistslaiks, Tu esi debīls? Kāds sakars komandantstundai brīvdienās? Vācijā tā ir katru dienu, Latvijā kā vienmēr, kāda divpirkstu pierīte izdomāja, kā vīruss tik brīvdienās izplatās. Aš nagi niez aizbraukt uz LV, gribu redzēt to pamuļķi formā, kas man sodu izrakstīs. Pareizāk, šobrīd ir sūdīgi ar darbu, noderētu naudiņa ko tiesas ceļā no tiem gudriniekiem savākt.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi