Kad cilvēks apslimis, tad viņš dodas pie ārsta, kad nopietna slimība, tad meklē labu ārstu, lasa un klausās atsauksmes, vērtē, skatās vai ir kāds zinātniskais grāds un tad vēršas pie šā cilvēka ar lūgumu pēc palīdzības. Šie cilvēki ir gadiem mācījušies, studējuši, papildinājuši zināšanas un aizstāvējuši doktora disertācijas, bet rezultātā ministre var viņus uzklausīt, bet var arī neuzklausīt un atbildību novelt uz VM. Varbūt arī aizsardzības, iekšlietu un tieslietu jomas var vadīt pārtikas tehnologi, fizkultūras skolotāji, vai vetārsti. Vēl tagad nāk prātā viena Aizsardzības ministra nodoms izveidot jātnieku goda sardzes un militārā orķestra defilē programmu ar nolūku veicināt patriotismu lielākajā daļā Latvijas iedzīvotāju. Ir jau pareizs teiciens, ka viena galva ir gudra, bet divas vēl gudrākas, bet tai vienai, tai savā jomā lemjošai arī jābūt gudrai. Visur mēs prasām zināšanas, prasām bērnudārza audzinātājām augstākās izglītības pedagoģijā, sētniekiem pārvaldīt valsts valodu un vēl angļu un krievu valodas, bet ministrs, no kura lēmumiem atkarīgi visi valsts iedzīvotāji, var būt bez savas jomas izglītības.
Manu komentāru izdzēsa, nu lai. Bet pansionātos, kur vienkopus dzīvo ļoti veci un slimi, nāve ir ikdienas parādība. Katru dienu tur mirst. Tas, ka no covid, ļoti žēl, bet es domāju, ka personāls pieradis pie nāves kā sava darba sastāvdaļas.
nu gan lietussargam padevies koments - no kā ta lai vecs cilvēks nomirst, lai nav žēl? Purs gribēja nomirt klusi šķūnītī - tak nedeva, vajadzēja šim vēl divas nedēļas ņemties pa gultu.
Miruši cilvēki istabiņās un 4000 saslimušo: pansionātos nespēj apturēt Covid-19
Pievienot komentāru
Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem
Populārākais šodien