Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
5 komentāri
Sakārtot:
Vladimirs Rusanovs
12. janvārī 20:04
Te tev nu bija "PROFESORE"! It kā izglītots un apgaismots cilvēks... Bet tiklīdz kā kaut ko nesaprot tā uzreiz "visu aizkrāsot!" (Gan jau ka "nepareizo" literatūru arī labprāt padedzinātu.) "... profesore Janīna Kursīte-Pakule teic, ka vislabāk šīs zīmes būtu aizkrāsot, jo tās izstaro haosu un jucekli." Profesorei jau vajadzētu zināt, ka zīmes neko "neizstaro" un ka haoss un juceklis ir tikai viņas galvā, bet mākslnieciski augstvērtīgus simbolus aizkrāsot vai nē, lai lemj ēku īpašnieki vai Valmieras pašvaldība.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Sandra Kopštāle
12. janvārī 20:57
Izbrīna teksts par pamesto ēdnīcu . Šī ēka sen nodota Vidzemes Augstskolas un bibliotēkas rīcībā . Ēdnīcas telpās tagad ir Valmieras Integrētā bibliotēka. Nekad nekas nav bijis pamests.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Krokodils Gena
12. janvārī 22:41
Nav tur ko krāsot- uzspridzināt!
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Valters Korālis
14. janvārī 07:26
Pazīstu šo cilvēku personīgi. Inteliģents, erudīts, izglītots. Viņš neatklāsies sabiedrībai. Pie manis mācītāja pieņemšanās Valmieras laikā nāca runāties šad un tad. Ļoti interesanta personība, vīrietis ar ārkārtigi mistisku pasaules izpratni un vēlmi līdzsvarot citos cilvēkos Saules un Mēness (āriešu un semītu) simboliku. Viņš izcili orientējas simbolikā un ir labs psihologs. Neko daudz vairāk nedrīkstu stāstīt, bet bija daudz kā fascinējoša viņa personībā. Sen neesam redzējušies, kādus 12 gadus.Lai viņam veselība! Nedomāju ka vajag aizkrāsot. Dažu tautas skulptūru- velnu(nejaukt ar semītu sātanu) u.c. jau arī te nesen vienā mežā gribēja iznīcināt. Ar ko šie uzraksti sliktāki, ja kads orientējas senebreju valodā? Tie šeit nesatur buramvārdus, starp citu. Saprotu, ka profesore Janīna Kursīte- Pakula nelasa šajā valodā... Veiksmi visiem!
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Valters Korālis
14. janvārī 07:41
Latvieši ir vai traki uz aizkrāsošanu, nojaukšanu (atceramies ēkas nojaukšanas vēlmi, lai būvētu it kā koncertzāli,...) Vai atceramies, kādus gadus iepriekš vienā mežā bariņš “pereizo” gribēja iznīcināt tūristu labi apmeklētu un kāda vietējā amatiera radītu latviešu velnu(nejaukt ar semītu sātanu!) Cilvēkam ir dzinulis iznīcināt jebko, ko viņš nesaprot vai arī to, kas nav viņa. Bet ja visu iznīcinātu, nebūtu, piemeram Valtera Hirtes kokgrebumi Mazsalacas muzejā un varbūt pat Rūdolfa Blaumaņa draiskā pasaka “Velniņi” nebūtu... 👌🙃/VK/
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi