Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
3 komentāri
Sakārtot:
Normunds Novads
2020. gada 14. decembrī 19:16
Kamēr vēl visi anonīmie lauķi, sazvērnieki u.c. neveiksminieki, nav sākuši nozākāt PLEŠA kungu. Varu tikai teikt, priecājos. Lūk jauns cilvēks, kas ar savu darbu un izglītību sasniedzis ievērības cienīgu attīstību. Lai veicās Viņam un mūsu nācijai. Un tūlīt sāksies, Pleša kungs drīz uzzinās par sevi, savu raksturu - pagātni, tagadni, nākotni, savu būtību - to, ko pats vēl nezina. :) Paldies Dievam viņam nav laika to šeit noskaidrot, "'Gan jau viņam jāgaida kārtējais zvans no Bila, noteikti, Bils palīdzēja tikt amatā,, tagad būs instrukcijas :)"' man gan Bils pagaidām piemirsis. Muižu un savus 300 čipotos dzimtcilvēkus vēl neemu saņēmis. :( Bet nu ir Ziemasvētki, ticam, ceram, gaidam. Nobeigumā gan bez ironijas par puķubērniem un laumiņu medniekiem un viņu mazajām problēmām, lielajā dzīvē. Veiksmi Pleša kungam un izturību, būs grūti.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
floksis
2020. gada 14. decembrī 22:37
Protams, ka šitas izlēcējs Plešs ir pārāk jauns, lai būtu ministrs. Kā tāds jauns puišels vispār tika par valsts sekretāru. Rebes. Taču tām partijām jau nav nopietnu cilvēku, nav kandidātu. Tad nu grūž amatā vienīgo, kas ir, lai tikai varētu palikt pie siles. Tās nav nekādas partijas, tur labi ja pāris desmitu cilvēku ir aktīvi.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Žanis Vieplis
2020. gada 15. decembrī 05:54
Ekspertam un speciālistam perfekti jāpārzina attiecīgā nozare, lai varētu pildīt darba pienākumus. Ministriņam, lai vispār kaut ko apjēdz, kas tur notiek???
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi