Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
4 komentāri
Sakārtot:
Gunārs Lapiņš
2020. gada 4. decembrī 08:45
Laba intervija. Par to godīgumu medijos un policijā gan Sigita mazliet kļūdās - nu kaut vai Pičoha policijā, Dimants medijos un beigu beigās arī pats Ķuža kungs.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Guntis Akmeņkalns
2020. gada 4. decembrī 09:41
Skuma pat Ķuzis....jā, tas ir rādītājs, ja jau pat Ķuzis skuma, tad ar to ir pateikts viss. Protams, mēs varam tikai minēt, kādēļ viņš skuma ( skumjas - spēcīgs personisks, emocionāls satricinājums), varbūt abus saistīja gulta, tik ierasta lieta resnā gala gaiteņos, varbūt viņa bija kā māte, lai kādi mēsli netika uzrakti, arvien paglāba ar izsvērtu blā, blā, blā sabiedrībai, bet varbūt intervijas ņēmējam visi ģenerāļi šķiet cilvēki ar lielo burtu! Īsi sakot, virsraksts liek ierēkt! :)
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Normunds K.
2020. gada 5. decembrī 00:54
Faktu izklāsts diezgan haotisks. Ja jau to policijas avīželi Likuma vārdā likvidēja 2010.gadā, un viņa izslēdza gaismu? Interesantāks ir stāsts, kur radās šie preses cilvēki policijā. Rīgas reģiona pārvaldē bija tā - padomju okupācijas laikā komjauniešu nodaļa bija obligāta. Atnāca neatkarība, bet policijā vesela nodaļa liekēžu - komjauniešu, visi ar labiem sakariem padomju nomenklatūrā. Un tad izdomāja - taisam informācijas preses nodaļu. Tik problēma - latviski neviens nerunā. Nekas taisam augšā informāciju krieviski! Tā radās raidījums "kriminalinform", Degpunktā priekštecis. Darbiniekiem bija policistu pakāpes (augstas), algas, prēmijas, izdienas pensija. Vai Pildava devās pensijā ?
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Andronik
2020. gada 16. decembrī 14:05
Nezinu, ko tur Ķuzis darīja, bet pa lielam neviens neskuma, jo ikdienā 99,8% darbinieku ar preses dienestu nav nekādas saskares, viņiem nav ne jausmas, kas tur strādā, kā viņi izskatās un kā viņus sauc.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi