Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
4 komentāri
Sakārtot:
Kristīne Zavadska
2020. gada 11. maijā 16:13
Lai vai kā..., ceru, ka palika dzīvi!
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Valdis Bērziņš
2020. gada 11. maijā 18:12
1. Ne Krapsis, ne Irbītis nav no citiem šoferiem atšķirīgi eksperti attiecīgajā jautājumā un viņu viedoklis ir ne vairāk kā 1 no daudziem. Eksperts - cilvēks ar speciālām zināšanām attiecīgajā sfērā. Eksperts attiecībā uz CSN - jebkurš autovadītājs, jo apliecība apliecina CSN pārzināšanu. 2. Irbīša teiktais, ka moča vietā varēja būt policija, ātrie, vai ugunsdzēsēji - puisis laikam par daudz pirms intervijas paņēmis uz krūts! Speciālais transports var šo to pārkāpt (kas arī tiek normēts, ceļu apzīmējumus - varēja pārkāpt) BET! 1) Ar ieslēgtu skaņas un gaismas signālu - lai pārējiem būtu iespēja tos ievērot un 2) rūpējoties par satiksmes drošību. Resp - nekādas skriešanas pie sarkanā vai vienkārši krustojumos un jebkurās situācijās pilnā ātrumā - pirms pārliecinies, ka esi ievērots un tiec laists. Tā nu nonākam pie tā, kā "eksperts" žagojās, mēģinādams izspiest no sevis, ko vajadzēja darīt iesaistītajiem. Par moci skaidrs - brauc lēnāk, brauc tur kur atļauts, brauc, prognozējot bīstamību pēc drošas pazīmes - plūsma sabremzējas. Ko vajadzēja "uzmanīgāk" darīt volvo - tas gan izpalika. Droši vien nespēja iedomāties, kā uzmanīgāk periskopu pacelt, vai blakus priedē uzrāpties - lai moci ieraudzītu. Vai varbūt zīlniecei uzmanīgi vairāk pirms doties uz Alderu krustojumu sableķot - precīzāk prognozēs moča parādīšanos. Ātrie, poliči, dzēsēji - Irbīt, Irbīt......
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Jānis Āriņš
2020. gada 11. maijā 19:33
No visa ekspertu sacītā var saprast tikai dažas lietas - pirmkārt, motociklists bija pārgalvīgs, kas jau tāpat ir skaidrs, otrkārt, ja viņš būtu braucis 40 cm pa labi un nebūtu uzbraucis uz saliņas, tad šādu manevru viņš veikt drīkstēja, treškārt, ka vainīgo noskaidros ekspertīze, ceturtkārt, ka derētu veikt papildinājumus CSN, piektkārt, ka moto vietā varēja būt policists, ārtā palīdzība vai ugunsdzēsēji, uz kuriem liegums braukt pa saliņu neattiecas. Bet tas jau tāpat visiem ir skaidrs. Bet to, kā Volvo vadītājam šajā gadījumā, kad nav pārredzama kustība no kreisās puses, vajadzēja rīkoties, neviens tā arī nepateica.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Ādolfs Nāks
2020. gada 11. maijā 20:00
Aizmisās pierakstīt, par Lietuvas drošības saliņām no Mariompoles līdz LV robežai domāju. Vācijā un Polijā ir normāli bāņi.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi