Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
3 komentāri
Sakārtot:
Svētais Naivums
2020. gada 23. aprīlī 08:44
Drošas andeles noteikums, šādos darījumos: Tikai skaidra nauda un tikai no rokas rokā. Prece tev, nauda man. Ja pircējam kameru vajag tik dikti steidzami, lai pats brauc pakaļ.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Svētais Naivums
2020. gada 23. aprīlī 12:43
> Futs Bols Šodien 12:29 Fut Bol, arī viens šāds zvanija, ļoti sliktā krievu valodā mēģināja izteikt kautkādus ieguldijumu plānus. Atbildēju viņējam latviski, ka pašreiz par ieguldījumiem finanču tirgos neinteresējos, zvanītājs ļoooti, patiešam ļoooti pieklājīgi atvainojās un nolika trubu. Kopš tā laika neviens vairs nav zvanījis.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Lilita Skarbniece
2020. gada 12. oktobrī 13:02
Es gribētu pateikties stāsta autoram par kvalitāti.Vērtīgs raksts,kas būtu jāpublicē visos portālos un būtu jāizsniedz stāsta autoram prēmija par datu precizitāti.Reti gadās ko tādu lasīt internetā.Apsveicu!Tomēr gribu piebilst vienu:Es veici savu pētniecības darbu no 2007.gada līdz 2011.gadam šinī jautājumam,jo esmu viena no pirmajām apkrāptajām naivulèm no 26.04.2006 Microsoft Loterijā caur Credit du Nord France Bank Paris un pat Garantijas vēstulēm un Francijas Vēstniecības Rīgā apmeklējumu 2006.gada septembrī.Galu galà izrādījās,ka tāda spam 419 nav nemaz un ar to ilgu laiku nodarbojušies Bank of Scotland UK vadība.Par to man oficiāli paziņoja Londonas policija,kad tur dzīvoju 2.5 gadus.Naudu atgūt neizdevās arī 2020 gada februārī un martā,kad atrados Londonā.Mani krāpa ar visāda veida dokumentu viltojumiem 2006.gadā līdz 02.02.2007.g.,kad ierados Parīzē Francijā un Credit du Nord France Bank ar sertificētu tulku.Stāsts ir ļoti garš.Krimināllietas tika ierosinātas Latvijā pēc LR Saeimas un Parīzes ekonomikas deprtamenta policijas pieprasījuma un tās abas esot slepenas.Kāpēc būtu vajadzīgs noslepenot krimināllietas par privātas ģimenes naudas izkrāpšanu?Varbūt LR krim.lietas numuru Jums uzrakstīt un cik atteikumus pa šo laiku es esmu saņēmusi iepazīties ar minēto Krim.lietu?Pat Lato Lapsa esmu rakstījusi.Nekàdu panākumu.Lieta man neesot pieejama.Lai es netraucētu galvenos krāpniekus viņu darbībā un neko neprasītu atpakaļ,pret mani 2008.gadā tika safabricēta pilnīgi tukša krimināllieta un tā tika skatīta LR tiesās no 2008.gada decembra līdz 2019.gada maijam.Lieta bez kādiem cietušajiem un lieta bez kādiem zaudējumiem.Absolūti tukša lieta ar arestiem un cietumiem un visas mantas zaudēšanu Latvijā.Mafija aizstāvējās.Es arī kaut kur riskēju ar šo savu Paziņojumu.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi