Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
3 komentāri
Sakārtot:
Pajola karte
10. janvārī 22:53
Jūs gudrie..vardarbība ģimenē nav atbalstāma, bet jūs sākat visupirms rakstīt par to ka Latvijas valsts pati rada šādu vidi lai tā vardarbība zeltu un plauktu tajās ģimenēs. Finanšu trūkums, nestabilitāte ir visbiežākais cēlonis tam ka notiek vardarbība ģimenē. Protams ir izņēmuma gadijumi taču 90% gadījumos lai Latvijas valsts uzņemas arī par to atbildību! Ļoti labi ka cilvēki brauc prom..zinu dažas ģimenes kas Latvijā dzīvojot abi pāra dalībnieki karoja viens ar otru. Aizbrauca projām un dzīvo laimīgi!
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Andris Pētersons
10. janvārī 23:36
"Gandrīz puse sieviešu ir piedzīvojušas verbālu vardarbību no intīma partnera,...", bet gandrīz 100% vīriešu ir piedzīvojuši smagu verbālu teroru no intīma partneres puses!
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
kazjols
12. janvārī 19:55
Kas ir intīmais partneris? Kāpēc tās sievietes nedzīvo pie sava vīra, bet pie partnera? Kāpēc man tās jautājums? Man viena sieviete stāsta, ka viņai nav vīra (vārdā nesaukšu un pilsētu ar ne) un viņa vakaros ielej pudelē ūdeni un sildās ar to, ejot gulēt. Un apķer kā vīrieti. Nu es neko nesaku, nevaru neko palīdzēt. Un tad es iedomājos-ja nu tā pudele pa karstu?! Tad ir vardarbība no partnera (pudeles) puses un notiek apdedzināšanās. Traki! Bet, ja gadījumā tas partneris ir domāts cilvēks, kas sit (piemēram), tad kāpēc stāvēt pie tāda partnera?
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi