Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
7 komentāri
Sakārtot:
Trekngailis
20. novembrī 18:51
Jaunie jau briesmīgi slinki. Labāk sēdēs pie vecākiem, nekā pastrādād papildus 80 vai 100 stundas mēnesī un noīrēs savu.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Juris Driķis
20. novembrī 19:57
Kārtējie nožēlojamie padomi, lai ietekmētu masu apziņu un grautu ģimenes vērtības. Patiesībā sabiedrība ir par tik stipra, par cik stipras ir tās mazākās šūniņas - ģimenes. Graujot ģimenes vērtības, tiek grauts sabiedrības un valsts spēks. Tiem, kas nemācās no vēstures, ir, lemts atkārtot tās kļūdas.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Miss Lavendar
20. novembrī 20:12
Provokatīvais psihologs izgudrojis jaunu "dabas likumu". Var jau muldēt, bet nevajag aizmuldēties.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Normunds Novads
20. novembrī 23:11
Diezgan smieklīgi kā ar liberālām vērtībām no latvieša viensētnieka un krietna zemnieka. Kas 13. gadsimtus un ilgāk dzīvojis saimē. dzimtā. Viensētā. Mēģināt iedēstīt. Mongoļu, tatāru u.c. klejotāj cilšu. Pauninieciskumu. :) Nekas jums nesanāks. Latvietis ir Dzimta. Un liela saime. Nav izslēgts uz viena zemesgabala uzcelt divas mājas. Vai viena maja ierikot divas virtuves. Viss ir loģistikas jautājums. Bet nu ne protams stepju dēli nemīl kokus un zemi. Talab labāk izdomat pasakas :)
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Inese Lejiņa
21. novembrī 07:39
Autors raksta, "ja jums nav kur dzīvot, paņemiet hipotekāro kredītu savam mājoklim. Ja banka nedod hipotēku, jūsu rīcībā ir kāpņu telpas un pilsētas patversme". Kas par murgiem! Viņam vajag Jēzu pieņemt un tad varēs mierīgi dzīvot. Kredīts un pasizolesanas nevienu neglābs. Cilvēki vienmēr ir dzīvojuši kopā vairākās paaudzēs visā pasaulē. Pretīgs, manipulative raksts.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Gaujmalas Peksis
21. novembrī 07:58
Hm, patversmē labāk nekā pie vecākiem...neko teikt...
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Normunds Novads
21. novembrī 11:14
Raksts ir tipiska klišeja. Par Tēvu alkaholiķi. Māti nelaimīgu sievieti, kas strādā par veļasmazgātāju dienā un naktsargu naktī, lai viena izvilktu ģimeni. Un dzivi 2 istabu dzivoklī. Ar 35 gadu vecumā. Dz. Čali. Kālab šādos rakstos nekad nav runāts. Aprakstīts tipiskais latviešu lauksaimnieku ģimene, Kas savus 150 ha zemes izpirka 19. Gadsimta beigās. Dzīvo lielā saimes mājā. Viensētā. Paaudzēs jau 150 gadus. Viņu spēks. Biznes un nākotne ir tikai kopējās "impērijas" turpibāšanā. Kālab naftas magnātu famīlija Teksasā. Var dzīvot un dzīvo savā privātajā slēgtajā pilsētiņā. Vai Kanzasas gaļas lopu audzētājs. 3 paaudzes kopā. Katrugadu pārdzen savus lopus un nejūtās infantīli neveiksminieki. Kālab dzīvošana divstāvu Jūgendstila nama dzīvoklī uz 150 kvadrātmetriem - Berga bazārā. Un strādājot, vai Esot Juristu advokātu dzimtā. Vai baņķieru famīlijā. Kas turpina šo kopējo dzimtas tradīcijās izkopto arodu. Un tas Cilvēku padara infantīlu. Vāju. Tizlu???? :) Manuprāt raksta autors vāji izprot. Nācijas, Ģimenes un tradīciju svaru. Un mērķis ir parādīt šauru skatījumu uz atsevišķu sabiedrības grupu. Kur tēvs ir nevis paraugs. Bet alkaholiķis. Kur māte ir nevis nelaimīga sieviete. Bet Intelektuāla un mīloša vecmamma un veiksmīgas sievietes, kuru var ņemt par mēraukla savas bērnu mātes iesp. Standartiem. Un visbeidzot ir milzīga atšķirība. Vai Tu dzīvo 48 kvadrātmetru 2 istabu dz. Ar mammu Pļauniekos. 1972. Gadā celtā. Paneļu mājā. Strādā par krāvēju Maxsimā, spēlē datorspēles. Raksti naidīgus komentārus un sver 120 kg. Jūtat atšķirību. :) Bet tekstā nebija ne teikuma par to. Tikai murgaina klišeja. Un to, ka Dzimtai un apstākļiem nav nozīmes. Beztam. Kur tad paliek situācijas, kad jārūpējās par vecākiem. Ja tiem nav laba veselība. Aaaa pansionātā iestumt un atslēgu izmest???? :) Kā jau teicu. Mongoļu tatāru trad. Stepes dēli, nemīl, mājas, kokus un stipras saknes.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi