Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
6 komentāri
Sakārtot:
Svētais Naivums
13. jūlijā 12:05
Padomijajas laika recepti vairs nevar realizēt, tas fiziski nav iespējams, vairs nevar iegādāties desu no Doktora, kura ietīta lētā tualetes papīra apvalkā ar zāģu skaidām piedevām.
Krists Baumanis
13. jūlijā 15:18
Padomju laikā desu taisīja no tīras gaļas, tagad no zarnu,cīpslu, kaulu emulsijas ar modificētās sojas un kukurūzas piedevu, plus visa Mendeļejeva tabula ar garšas pastiprinātājiem un aromatizatoriem, nevar tagadējo Frankenšteina barību salīdzināt atr padomju desu!
Svētais Naivums
13. jūlijā 15:39
> Krists Baumanis Šodien 15:18 Krist Baumani, padomijas laikos nebija sojas, modificētās vispār nebija, kukurūza visa beidzās Hruščovam nomirstot, par Mendeļejeva tabulu padomijas rūpniecībā pat sapņot nevarēja, kur nu vēl pielietot. Tā būtu bijusi padomijas tautai pārāk dārga izprieca. Tualetes papīrs un zāģu skaidas bija vienīgās pieejamās piedevas.
Melānija
13. jūlijā 19:17
Pareizi,KRIST,tagad reti kura desa ir bez visādiem piejaaukumiem,reti kura ir ēdama.Tā,diemžēl, ir,naav īstas kontroles,katrs ražotājs ražo,lai tikai būtu lielāka peļņa.Tiem salātiem nav nekāda vaina.
Valdis Gūtmanis
14. jūlijā 07:15
Padomju laikā tāds termins kā Olivjē vispār neeksistēja-bija rosols....
Futs Bols
15. jūlijā 06:18
SN, tad pamēģini pagatavot pēc oriģinālās 19.gadsimta receptes. 5 personām vajadzēs: Рябчиков — 3 шт., картофелю — 5 шт., огурцов — 5 шт., салату — 2 кочешка, провансаля — на ½ бут. масла, раковых шеек — 15 шт., ланспику — 1 стакан, оливок, корнишонов — всего ¼ фунта, трюфелей — 3 шт.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi