Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
5 komentāri
Sakārtot:
bobis
11. aprīlī 17:11
Būs jāizmēģina. Sibīrijas pelmeņos tiešām ir trīs veidu gaļa, bet kā 3.gaļas veidu oriģinālajos pelmeņos liekot lāča gaļu. Un rūdītie sibīrieši pelmeņus ēd, mērcējot etiķī, nevis ar krējumu.
beerdrinkers
11. aprīlī 22:20
Moš ķoķai Kaķai nebija ko darīt. Bet, es nevēlos virtuvē ņemties pāris stundas, lai pagatavotu to ēdienu, ko veikalā nopirkt varu. Ne ne! Tas neiet.
to beerdrinkers
12. aprīlī 08:07
Ar pāris stundām būs par maz......un veikalā nekad nenopirksi to,ko spēsi pagatavot mājās.Es reizi divos mēnešos veltu pusfabrikātu gatavošanai mājās starp kuriem ir arī pelmeni.Gatavošana nav sarežģīta ,bet baigi piņķerīgā.Rezultāts pārspļauj desmitkārtīgi vislabāko veikala variantu.Pirmkārt tīra gaļa,bez visādām iekšām u.t.t. ko tur maļ klāt pelmeņos rūpnīcās,otrkārt balans starp mīklu un gaļu.Tas gan nav vienā reizē uztaisot sasniedzams,to nosakam tikai ekperimentējot ar attiecību,pelmeņu izmēru,pildījuma recepti,gaļas attiecību u.t.t. Bet ja reizi esi atradis savu variantu,tad ar to vairs problēmu nav.Un pats galvenais,es taisu mīklu ar garšu,respektīvi ne tikai vienkārši mīklu,bet mīklai jau lieku klāt dārzeņu garšvielu maisījumu un tas padara visu vēl garšīgāku....Neko tādu nenopirksi nevienā veikalā.
to bobis
12. aprīlī 08:13
Ar etiķi pelmenus ēd tepat Latvijā,bet Sibīrijā tāda parādība nav novērota,lai gan pelmeņi no lāča gaļas kombinacijā ar alņa gaļu ir ēsti.Ļoti specifiska garša pie kuras noteikti ir jāpierod,lai to lietotu ikdienas uzturā
beerdrinkers
12. aprīlī 17:31
Es tev ticu, noteikti, tevis gatavotie pelmeņi, ir garšīgāki, kā pirktie. Man ir restorāna šefpavāra kategorijas diploms (ne ne, es nelielos, es 30 gadus neesmu strādājis tajā amatā, bet profesionalitāti nodzert nevar), ēdienu vienmēr gatavoju pats, es protu. Bet, pelmeņus, zivju pirkstiņus, vistas nagetes un čeburekus- tos es pērku bodē. Man nav laika virtuvē pisties ar to ēdienu gatavošanu, kurus neatzīstu par gatavošanas vērtiem. P.S. Vācijā ir biškiņ cita situācija, kā Latvijā. Latvijas veikalos ir desas, pelmeņi, kuros uzrādītais gaļas saturs ir 40- 50%. Priekš manis neatrisināma mīkla ir Maximas "meistara markas" kotlešu masa, ar gaļas saturu 49%- kas sastāda pārējos 51? Ir idejas? Moš kaučuks, gumijots ir, bet, ne ēdams. Lūk, Vācijā, desās, arī pelmeņos, gaļas saturs ir virs 90%. Tā nu viš i ar tiem pelmeņiem.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi