Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
8 komentāri
Sakārtot:
Lepojos būt homofobs
10. aprīlī 16:05
Strogonovs bez skāba gurķēna, kas pievienots mērcītei, ir tas pats, kas džentlmenis bez šlipsītes vai taurenīša. Miltiņu gan nevajag, mērcīti var noreducēt, iztvaikojot lieko šķidrumiņu.
labu apetīti!
10. aprīlī 17:21
Gaļa ir kaitīga, tā cilvēka zarnās pūst 3 diennaktis. izdalās līķa inde un toksīni!! Labu apetīti, gaļa nogalina un izraisa vēzi!! Rijiet tā vairāk!!!
mg
10. aprīlī 19:05
Nevajag murgot. Nekāda līķa inde neizdalās, jo 1) gaļa ir termiski apstrādāta, līķa inde rodas, tikai trūdot līķim; 2) uz termiski apstrādāto gaļu kuņģī iedarbojas kuņģa sula un tālāl zarnās zarnu baktērijas. Tieši tāpat kā uz kāpostiem un burkāniem.
mg
10. aprīlī 19:07
Starp citu, vislabākā veselība un garākais mūžs ir augskalnu iedzīvotājiem, sāmiem, kas lieto tradicionālo uzturu, inuītiem. Šais kopienās ir arī zema vēža izplatība. Viņu uzturā ir 98% dzīvnieku izcelsmes produktu, no augiem tikai kāda sakne vai oga.
oga
10. aprīlī 19:58
Beidziet nogalināt un ēst dzīvniekus-gaļas rijējiem vajadzētu nedēļu pavadīt lopu kautuvē- tās šausmas , kas ir jāpiedzīvo dzīvniekiem nav tā jūsu stulbā strogonova vērts.Kur teikts, ka tieši cilvēks ir tas, kuram jādzīvo vispirms un dzīvnieki ir tikai lai cilvēks barotos.
?
10. aprīlī 20:12
Kādas ir šī bezjēdzīgā ēdiena uzturvērtības?
beerdrinkers
10. aprīlī 21:30
Principā, recepte ir korekta, normāls ēdiens sanāks. P.S. homoseksuālistam (jo tu esi tāds- normāli veči dirsā nepišās), kura niks ir "lepojos būt homofobs", teikšu- strogonovā NEKAD nav likti skābi gurķi! Tu, pediņ, jauc ar tatāru ēdienu Azu, gatavošana ir līdzīga, kā strogonovam, bet skābi gurķi ir.
to>mg
11. aprīlī 09:57
https://www.youtube.com/watch?v=lP4Z1dLHQEc&list=PL9tCyzOev0D9HCEMYE53JJwsJGoUZSebC&index=17

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi