Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
4 komentāri
Sakārtot:
Buuu
15. septembrī 10:43
Labāk paskataties kādus tipa video bērni filmē tiktokā. Par to būtu nepieciešams sacelt šumu
Mareks Lielbardis
15. septembrī 13:33
Redzams, ka vecākiem nav pat ne mazākā nojausma, kas patiesībā darās viņu atvašu `privātajās` dzīvēs, sasniedzot padsmit gadus. Šis troksnis nav pat ne aisberga redzamā daļa, ne skabarga baļķu kaudzē. Uzskatu, ka internets ir vainīgs, ne indivīdi, jo tikai no turienes nāk tie saucamie indigo bērni, kuri jau 14 gados par seksu zin daudzkārt vairāk par saviem vecākiem un izmēģinājuši to, ko pieaugušie nav redzējuši pat porņikos. Ko lai vēl saka, kā LABRĪT!, kad ir jau vēla pēcpusdiena.. Priekā!
Normunds Vīksna
15. septembrī 14:35
Kārtējais kultūru un paaudžu konflikts, kurš nekad nav rimis.Vienīgā atšķirība, ka dēl viedokļa izteikšanas nevajag savākt pūli un to ''uzvilkt'', bet internetā palaist un viss - par sekām atbildīgā nav.
Svētais Naivums
15. septembrī 17:16
> Mareks Lielbardis Šodien 13:33 Lielābārda, ja vēl neesi pamanījis, tad par seksu bērni mūsdienās uzzina daudz, daudz, daudz agrāk, nekā 14 gadu vecumā un pie vainas nepavisam nav internets, bet ātrais dzīves ritms, saukts par akcelerāciju. Tāda diemžēl ir progresa realitāte. Vaino pats sevi, ja esi atpalicis no šīs realitātes, nevis citus.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi