Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
11 komentāri
Sakārtot:
Red Zambala
10. augustā 22:55
Baiba nedzīvo netālu no lielveikala "Domina" un katru dienu šeit iegriežas(C)
janis
10. augustā 22:56
Zagļu lives matters
Harijs Saukums
10. augustā 23:49
Oi, oi nu nevajag žēlot. Tā pat vien apsargs nebruks virsū, nedrīkst. Tad kādēļ mums māca spēka paņēmienus? Tak lai savaldītu satrakojušos indivīdu! Reiz manā objektā ienāca trīs tēviņi un ne jau ar labiem nodomiem. Glāba tas, ka jaunībā boksu piepratu. Trešajam nemaz nevajadzēja, jo manot pārspēku laidās prom. Vai vajadzēja ar tēju pacienāt, cepumiņus klāt?
labais rabīns
11. augustā 00:00
Baiba laikam dzīvo virtuālajā soctīklu vidē, un redzētais izraisīja šoka terapiju. Apsargiem acīmredzot vajadzēja mūzikas pavadībā,ar dejām laipnā uzrunā zagli pavadīt uz izeju un novēlēt atgriezties vel. Naivie cilvēki...
Ivo Yeblis
11. augustā 01:17
Ja sniegpārsliņai Baibai noziedznieka aizturēšana liekas briesmīgi šokējoša, tad varēja ātri vest prom savus kinderus un turpināt dzīvot sapņu pasaulītē. Kurš lika aš 20 min skatīties un šokēties?
Lidija Braževska
11. augustā 01:21
Baibiņa varēja nodemonstrēt kā pieklājīgi un mīļi aizturēt zagli un aizvest uz viņas minēto kabīnīti. Varu derēt, ka zaglis pats galopā aizcilpotu kur Baibiņa liek, jo visu tak var panākt ar mīlestību.
Ivo Yeblis
11. augustā 01:28
Bet ir tāda sieviešu pasuga, kuras briesmīgi uzbudina bandīti un cietumnieki. Un jo stiprāk tie viņas nozilina, jo stiprāk viņas tos žēlo un mīlē :D Gan jau tas zaglis patiesībā ir dikti labs, nu sanāca netīšām, Baibiņa varētu uzrakstīt vēstuli uz zonu, aizvest tējiņu un cīgiņas.. :D
Larijs Kukarans
11. augustā 01:51
Tipiska jaunās paaudzes liberāļu sajatā pārstāve Baibiņa,kas ar cilvekiem notiek?Meitiņ,cik tev līkdeguņi samaksaja par šo murgu?30 sudraba grašus?Kādas kosmiskas muļķības tu te stāsti,es apsargu vietā zagli nozlopētu,un tādus līdzjūtīgos skatītājus arī!Jūs melnu saucat par baltu,un gribat,lai visi tam ticētu?
Aiva Atte
11. augustā 07:09
Baiba varētu iet pastrādāt veikalā un paskatīties kā zog un tad mazāk uztrauktos par aizturētiem zagļiem.
Normunds K.
11. augustā 07:55
Zaglis spēlē uz publiku un naivā Baiba uzķērās. he he Jeb Baibu uzbudina sliktie puikas ?
Artis Strautiņš
11. augustā 09:03
Baibiņas prāta spējas labi raksturo viņais teiktais: "Ir divdesmit kurais gadsimts..."! :DD

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi