Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
9 komentāri
Sakārtot:
Arita Takahashi
15. jūlijā 08:34
Nu tad es ceru, ka gan tas Krievijas šoferis, gan Latvijā strādājošais abi taisa Covid-19 analīzi vismaz reizi dienā. Tad sanāk, ka viņiem abiem ir "blats" slimnīcā, jo, ja par darbu viņi saņem 50 eiro dienā, tad analīze ar tādiem ienākumiem neatmaksājas. Vai viņi strādā sejas maskās vai bez?
Ainars Vīndedzis
15. jūlijā 10:45
Es jau vakar rakstīju,ja ievēro LR likumdošanu,lai brauc.Man pat žēl,ka piem.Alla Borisovna ar ģimeni laikam šovasar Latvijā neatpūtīsies.Mums ļoti palīdzētu pozitīvi noskaņotu cilvēku atpūta ;)
labais rabīns
15. jūlijā 11:04
Šoferi ir pārbaudīti. Nu labrīt! Kad tas bija? Vakar? Aizvvakar? Pirms nedēļas. Atkal Latviju par muļķu zemi taisa šie slimie izplatītāji!
Raitis Vītols
15. jūlijā 11:17
slimie krievu vazanki , nekur viniem nav labi
Salvis Dišlers
15. jūlijā 11:22
Bez Krievijas jau nekā! Mēs visi tur būsim kādu dienu, agrāk vai vēlāk!
Salvis Dišlers
15. jūlijā 11:24
"šoferi ir pārbaudīti" - tas nozīmē - drošības ziņā - manuprat - tas nozīmē - "pa galvu nedabūsim"! - vismaz es tā sapratu.
Alida Djatlika
15. jūlijā 12:46
Zini, DIŠLER, kur mēs visi būsim, agri vai vēlu- kapiņos. Tavā krievijā mēs jau bijām un tur nekā, nekā laba nebija. Runājot par attiecīgo krieveni, kura kājām grib šķērsot Latviju- viņa nav vienīgā, kura grib izmukt no dzimtenes un kur vēl labāk, nekā Latvijā?
Lilje Tento
15. jūlijā 15:38
Melu raksts. Kāpēc viņai ir vajadzīga uzturēšanās atļauja, ja dzimusi Latvijā un vecāki dzīvo Latvijā?! Meli, ko viņa saka. Viņa nāks kājām, jo grib iekļūt Latvijā bez vīzas. Krievijas iedzīvotājiem ir vajadzīga vīza , lai ierastos Latvijā.
Mazais Nepareizais
15. jūlijā 17:07
Kapēc dzēšat komentārus,pidarasi???

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi