Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
16 komentāri
Sakārtot:
Futs Bols
11. jūlijā 09:07
Lai arī daudzi cilvēki nereti izsakās, ka Covid-19 ir tikai viegla gripa, kuru labāk ātrāk izslimot, lai būtu beidzot miers, speciālistu secinājumi par vīrusa dabu liek domāt, ka varbūt labāk tomēr sagaidīt vakcīnu, bet tikmēr sargāt sevi un citus no saslimšanas. / Šim var tikai piekrist.
Agris Aboltins
11. jūlijā 09:17
Smieklīgi. Inficēto tak esot vairāk kā milions, bet pētīti tikai 140. Vot tā tik ir statistika. Visādiem rešņiem, kas burgers un Koka kolas pārrijušies, tāpat ir nogurums un grūti elpot. Tad nu gan jaunums.
Marita Dobilevichina
11. jūlijā 09:56
Vai tā ir reklāma vakcīnām? Starp citu smagums krūtīs un apgrūtināta elpošana ir sirds slimību pazīme, bet plaušu infekcijai ar locītavu sāpēm nav nekāda sakara. Un beidziet kladzināt katru dienu par to vīrusu.
Agris Aboltins
11. jūlijā 10:05
Marita, nedrīkst. Ja nerunās, visi aizmirsīs un dzīvos kā dzīvojuši. Atkal sāks vēl mirt no sirds slimībām, plaušu karsoņiem utt. Tā nevar, tagad ir jāmirst pareizi. 😂
Ādolfs Nāks
11. jūlijā 11:30
=== šis pētījums bijis mazs un tā rezultāti var būt nepārliecinoši=== Nu gan skaudrie fakti....
Anita Nita
11. jūlijā 15:50
Katram cilvēkam ir sava imunitāte.Bet uztver to, kā kaut ko vieglu, nevajag.
Aivars Liepins
11. jūlijā 18:23
Nekas nav skaistāks par cerību, ka būs labāk.
Alida Djatlika
11. jūlijā 19:37
Par cik manā, ne mazajā, paziņu, draugu un radu lokā, neviens nav bijis slims, vai nomiris, varu droši pateikt, ka tai briesmīgajai slimībai neticu. Varbūt ir kaut kas gripai līdzīgs, bet vasarā jo īpaši nekā nav. Un šī fantazēšana, baidīšana un kaut kādu masveida mirušo kapu rādīšana, ir stulbuma kalngals. Arvien vairāk paliek cilvēku, kuri šai pasakai netic. Tā ir tikai un vienīgi politika, pasaules apgriešana otrādi un visa pārkātošana, bet ne labā nozīmē.
Agris Aboltins
11. jūlijā 19:48
Alīda, tas jau sen skaidrs. Skaidrs tikai nav, kādas tam visam būs sekas. Droši vien katastrofālas. Tie pamuļķi, kas tic internetā rakstītajam..., nez par ko dzīvo? Visi laikam trakoti bagāti, ka var nestrādāt.
Jānis Kalvis
11. jūlijā 19:51
Piemēram Vācijā citas slimības noraksta uz Covid 19,lai saņemtu brangāku kompensāciju,tikmēr citur gremdē zemē tukšus zārkus,lai imitētu nomirušos un saņemtu naudu.
Agris Aboltins
11. jūlijā 20:00
Jānis Kalvis..., kur Vācijā tā dara?
Agris Cvilikovskis
11. jūlijā 20:08
Kas ir vinkeleij nauda beidzas jaizdoma jauns korons zinams ka tiek pierakstiti ar citu slimibu koronam pr samaksu
Mairis Kālis
11. jūlijā 20:53
Vispār jau labāk nesaķert nekādu vīrusu. Bet daudzi no minētajiem simptomiem ir raksturīgi "parastām slimībām", vecuma un dzīvesveida radīti vai vispār ir vispārsastopami visās vecuma grupās ilgi pirms C-19 izdomāšanas. Piemēram, hronisks nogurums. Es sev atradu vairākus no simptomiem, t.sk. plaukstas locītavu sāpes vairākus mēnešus ilgi (samocītas locītavas dārza darbos, un vasarā nav iespēju dot tām atgūties).
Eriks Ziders
11. jūlijā 21:29
Izdzimtenju valdiba lai iet sirst ar savu virusu
Andrejs Langs
12. jūlijā 10:22
Doh!! Nu tik dzeltens raksts ar dzeltenu nosaukumu priekšgalā! Pēc jebkuras smagas slimošanas ir jāatgūstas, bet neviens to taču nedara. Organisms ir novājis, bet vitamīnus neviens nelieto vai procedūras pēc slimošanas neviens neveic, un protams, ka ir sekas! Tā vietā bļaustās uz katra stūra, cik briesmīga tā slimība 🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️ Apriebies, zb

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi