Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
19 komentāri
Sakārtot:
D. Bērziņa
20. maijā 09:23
Nesaprotu, par ko tas Eniņš sūdzas? Izdevīgi pirka zemi par Zaķusalas bezkomunikāciju mazdārziņa cenu, bet neizlasīja līgumu? Vaino citus par to, ka neizlasīja līgumu, neapzinājās riskus un nopirka to, kas viņam patiesībā neder? Ceļa izbūve parasti tiešām ir dārga un īpašniekam varbūt šāda veida darījums ļāva to visu pavilkt.
D. Bērziņa
20. maijā 09:30
Es arī par tādu naudu būtu nopirkusi zemi kā nākotnes ieguldījumu, audzējusi burkānus. Baisi lēti, až skaudība metas. Bet vienīgi vieta aizdomīga. Kā tur ar to Baltic Rail trasi?
Andrejs
20. maijā 09:35
Skopais maksā divreiz, vai ne?
Antons Fjodorovičs Polučka
20. maijā 09:37
Mani interesē,kā tie "daži" saņēma būvatļaujas būvēšanai pļāvā....?Un nesakiet,ka viņi to izdarīja atbilstoši likumā noteiktajā kārtībā
Antons Fjodorovičs Polučka
20. maijā 09:41
Andrejs - Tu jau noteikti iepērkoties Rimi no divām rupjmaizēm par 0.5 eiro un 1.5 eiro noteikti izvēlēsies pusotra eiro vērto maizi..... nedod Dievs,skopais tak maksā divreiz...
Andrejs
20. maijā 10:06
Haļavščikam polučkai LV teicienus laikam nesaprast. Viens ir iegādāties kvalitatīvu produktu un samaksāt nedaudz dārgāk, bet otrs ir pirkt tikai lai ietaupītu.
Futs Bols
20. maijā 10:07
D.Bērziņa, līgumu viņš noteikti izlasīja, bet nesaprata. Labticīgi domāja, ka slēdz līgumu ar godīgu pārdevēju, nevis ar blēdi, un par normālu zemes gabalu. Vispirms vajadzēja pakonsultēties ar juristiem.
D. Bērziņa
20. maijā 10:15
Ja izlasīja, tad vēl jo trakāk. Apsūdz citus par to, ka ir nejēga. Kurš gan nezina, kas ir domājamās daļas? Besī, ka tik lēta zeme un šitā ņemas un sūdzas.
Antons Fjodorovičs Polučka
20. maijā 10:27
Andrejs - truluma un nabagu zīmēšanās pazīme.......dargāk ,tātad labak un kvalitatīvāk.......Atklāšu tev senu patiesību - lētak,nenozīmē sliktā un dārgak,nenozīmē labāk.Bet nu pateicoties tādiem kā tu,ražotaji arī pārdo nekvalitatīvu preci par desmitkāršu cenu
Andrejs
20. maijā 10:30
"Ja ir aitas cirpēji vienmēr atradīsies" izmantojot šo teicienu tad arī strādā nekustamo īpašumu mākleri palučkas.
D. Bērziņa
20. maijā 10:36
Es zemes pārdevēja vietā to Eniņu iesūdzētu par goda aizskaršanu. Vot tad gan skopais maksās divreiz. Un nestāstiet man, ka viņš nezināja, ko pirka.
D. Bērziņa
20. maijā 11:08
Vai varbūt Eniņš nopērk lēti un tagad šis gudrinieks prasa par lēto naudu pilnu pakalpojumu - atsevišķu zemes gabalu ar visām komunikācijām? Šantažējot un pazemojot pārdevēju? Tā vai tad nav krāpšana?
Raimondo Ruaz
20. maijā 11:09
Fors Bols "D.Bērziņa, līgumu viņš noteikti izlasīja, bet nesaprata....." Ja sāp galva, jāiet pie ārsta, nevis santehniķa, tā pat ja nesaprota līgumu, bija jāiet pie jurista nevis -proktokologa!
D. Bērziņa
20. maijā 12:58
Un vēl - ko tas Likums un Taisnība saka, ka tiesu izpildītājs var attiesāt ēkas kopīpašumā, kas nepieder parādniekam. Vai tad tam nav domāts kopīpašuma līgums, kas nodrošina, lai tas nebūtu iespējams?
Andris Briedis
20. maijā 13:43
1. Ko pirka, to dabūja. 2. Parakstīties (pirkt) zem kaut kā ko nesaproti - pats vainīgs. Priekš tam ir tāda profesija kā juristi. Kaut gan pie mums visi ir sadomājušies ka paši ir apausoti juristi, līdz sākas problēmas. 3. lēti nenozīmē slikti, .... Pie mums jā, var būt dažādi. Bet normālā valstī tā ir. Lēta prece lieta ir lēta. Dārga/kvalitatīva ir dārga. Un ja kāds sāk čakarēties, tiesas, miljoni īpašumu zaudēšana (var būt abās pusēs). Pie mums tik neviens negrib reāli tiesāties, gan jau ka kāds cits to izdarīs, pakauks tik "virtuvē". Tiesas sūdīgas? Tad nevajag ieblsot tos kas tās tiesas sačakarē. 4. Ierēdņi paši piedāvā apiet likumus ar "vienu mājiņu nosauksim par pirtiņu, otru par viesu namu, ...". Kāpēc tādi jau nesēž? KNAB alo!!! Tad brīnamies ka "elite" dara tāpat kā mazie gariņi un šausminamies. p.s. Nekādi neattaisnoju "pārdevēju".

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi