Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
6 komentāri
Sakārtot:
Vecais
26. martā 13:17
Latvija varēs izmantot gandrīz 800 miljonus eiro no Eiropas Savienības budžeta Covid-19 seku mazināšanai gan veselības aprūpē, gan ekonomikā. Pareizāk sakot Latvijas valdība, nevis Latvija. Cilvēkiem netiks nekas. Neieskaitīs ne bezdarbnieku, ne pensionāru kontos ne centa.
Kurmis Kurmis
26. martā 13:29
Kādā sakarā tavā makā būtu jāiekrīt kādam centam?Tu esi invalīds,tev nav roku,tev nav kāju?Ja tev nav nauda maizei,tad nesēdi caurām dienām komentāros!Ej STRĀDĀT UN NEKUNKSTI!
Normunds K.
26. martā 14:08
800 miljoni tiks nozagti, ja naudas notrallināšana turpinasies, kā līdz šim. Iedomājieties - mēs, nodokļu maksātāji, maksāsim dīkstāves pabalstus Sorosa fonda plintniecēm un homoseksuālisma propogabdas lektoriem !
СТАЛКЕР
26. martā 14:39
Atcerieties, ka nekas nav par velti.
Arturs Berzins
26. martā 14:41
Par veselību mēs maksajam no savām kabatām arī Covid 19 testēšana nav par brīvu tā kā nevajag te stāstīt pasakas tā nauda aizies ministru algu paaugstinasanai
Līga Šūlga
27. martā 06:48
tapec ,tautai nevajadzetu but tik stulbai un vienalga ar kadiem lidzekliem piespiest ministrus atbildet par katru centu,kur un kam tika izlietots ,nav te ko spredikot .ir jasak vienreiz atbildet par savu ricibu.ta vien skiet,ne visiem viens likums viena taisniba

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi