Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
30 komentāri
Sakārtot:
Beatrise Rozenberga
21. janvārī 13:47
Visbīstamākie ir muļķi kuri uzskata sevi par gudriem ! Gudrāki un zin kā labāk jābaro dzīvnieks. Pat labāk par labiem vetārstiem .
Edward
21. janvārī 15:48
kas tas pa patversmem kur uztur 13gadus suni un tere ziedotaju lidzeklus pilnigi nelogiska riciba
Māris Strautiņš
21. janvārī 16:06
Fredo!
Wilddancer
21. janvārī 16:20
Edward a tu jau noteikti iesaki eitanazet vecisus aprupes namos ari sasniedzot konkretu vecumu, vai ne?
Nu nu
21. janvārī 16:56
Protams ,žēl sunīša kuru nobeidza cīsiņi .Bet kāpēc darbinieki riskēja un sunīti ar veselības problēmām uzticēja brīvprātīgajiem ?
Edward
21. janvārī 16:56
Lai ka tas nebutu 13 gadus dzivnieku patversmes nevienu dzivnieku nekur pasaule netur pat loti bagatas valstis to nevar atlauties ja nespej nodrosinat augstakais gada laika dzivnieka adopciju tadi tiek iemidzinati
Edward
21. janvārī 17:00
Wilddancer te neiet runa pa cilvekiem cik redzu tu ieteiktu ari govis un cukas uzturet patversmes lidz 25g vecumam
Edward
21. janvārī 17:04
Sajajusies prata tie dzivniek mili tukstosiem dzivnieku Latvija klaino izsalkusi bez majam bet humanak ir vinus sterilizet un palaist vala lai dzivo bada parnesa slimibas salsts mokas lietu veja sniega neka iemidzina
Edward
21. janvārī 17:11
https://youtu.be/LKTlbKqGHFY
Rolands Kviesis
21. janvārī 17:27
1.Ulubeles vadība parādīja atteksmi un to par ko uzskata brīvprātīgos,tiklīdz kas noiet greizi,un vēl publiski zākājas. 2.CIK izmaksāja no ziedotāju naudas SEKCIJA un kāds ir tās mērķis, ja nekontrolēti tur uzturas, kā paši sauc-stulbeņi,un nezin kurš ko iebarojis?! 3.Pirms saukāties uzdodiet SEV jautājmu-kāda ir mana tiešā atbidlība un līdzdaliba,nolaidība kad kas tāds tika pieļauts 4.NOTEIKTI Fredo lasa šo atvainošanos un piedod...izrādīšanās un savas vainas slēpšana no atbildīgajim..
Māris Strautiņš
21. janvārī 17:27
edward.... Neviens nav sajājies. Tikai elementāra lieta. Par ko uzņēmies rūpes par to tad arī rūpējies. Jo uzticība no mazajiem ir bezgalīga. To ka esam sajāti pieviļot viņus nu tur es tev piekrītu.
Māris Strautiņš
21. janvārī 17:45
edward.... Neviens nav sajājies. Tikai elementāra lieta. Par ko uzņēmies rūpes par to tad arī rūpējies. Jo uzticība no mazajiem ir bezgalīga. To ka esam sajāti pieviļot viņus nu tur es tev piekrītu.
Aija Zāģere
21. janvārī 17:56
Pilnīgi piekrītu Rolandam Kviesim. Lasot nepameta tāda riebīga sajūta, cik zemu tiek vērtēt brīvprātīgie, lietota tāda nepieklājīga izteiksmes forma. Otrkārt sekcijas mērķis - patiešām, kāds 13 gadus vecam patversmes sunim? Droši vien maksas medicīniskas manipulācijas. Un, visbeidzot, gan jau var pateikt arī mutiski cilvēkam, ka šo suni nekādā gadījumā nebarot ar neko citu. Jo nu lielākoties veselam sunim tomēr no cīsiņa vai cita kumosa nekas nenotiek, citādi es jau arī dažus draugu mājdzīvniekus būtu nobendējusi negribot.
Wilddancer
21. janvārī 18:06
Edward hmm nu ka tad nekur pasaule netur? Es zinu, ka, piemeram, UK patversmes var adopetet ari 15 gadus vecus un vel vecakus dzivniekus. Varu iedot linkus, ja dikti gribas apskatit. Un runajot par govim, cukam, zirgiem un pat vistam, tad USA var atrast patversmes, kur tos ari uznem un dod muza majas.
Egle
21. janvārī 18:06
Paldies Ulubelei par darbu, ko darāt, tas ir svēts un brīnišķīgs darbs, bez sarkasma.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi