Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
7 komentāri
Sakārtot:
Ausma Plezere
14. janvārī 18:50
Iedzīvotājiem, kas izmantoja 40.autobusa pieturu Graudu iela uz centru tagad lai iekāptu 4.trolejbusā jāiet gandrīz kilometrs, ļoti liels uzlabojums iedzīvotāju labā. Pārskatot maršrutu ari to vajadzētu ņemt vērā.
Māris Strautiņš
14. janvārī 19:03
Vakar raidījumā Elizabete Puče visā nopietnībā stāstīja, ka vis ir ok! Tika veikts eksperiments, kura laikā izbrauca ar 40. autobusu un tad ar 4.troli. Izrādās trolis ir ātrāks un ērtāks. Pofig, ka eksperiments tika veikts dienas vidū! Korķu nav, pasažieru maz! Elizabete Puče zina ko dara! Un tādām maksā algas!
******
14. janvārī 20:17
Redzēju to raidījumu. Arī likās bezsakars. Jaunais maršruts nekā nevar būt ātrāks, ja ir skaidri redzams, ka garāks un par kādām 5 pieturām vairāk. Pie tam trolejbuss vienmēr bijis pēc vidējā ātruma lēnākais transportlīdzekļa veids, RS pati ar to statistiku plātījās.
Dzintra Bērziņa
14. janvārī 22:04
Gaidām 4.trolejbusa apstāšanos trolejbusa pieturā!!!Palmu iela!!!
Andris Miloshs
15. janvārī 09:36
Viss jau būtu skaisti ja vien 4 trolejbusa dēļ neveidotos vēl lielāki sastrēgumi, īpaši uz Mūkusalas apļa. Rezultātā dēļ šī bruņurupuča korķi tāpat rada lielāku piesārņojumu, bet tas jau ir cits stāsts un RS speciālisti nesaskata tur neko tādu. Kārtējais stāsts, lai domātu zaļi mēs liksim citiem vairāk piesārņot un mūsu sirdsapziņa būs tīra. Tur pat sunim jāsmejas.
SaveEurope
15. janvārī 21:07
Ausma nemuldi.. No graudu ielas pieturai lidz jaunajai pieturai ir 380 metri.
Ina Runge
17. janvārī 20:53
Gaidām 4.trolejbusa apstāšanos trolejbusa pieturā!!!Palmu iela!!!Tā ir trolejbusu pietura, kādēļ 4.trolejbuss tur neapstājas?Esplanādē ir papildapstāšanas pietura, bet Palmu ielas trolejbusa pietura ir izlaista!!!

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi