Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
14 komentāri
Sakārtot:
MikeKoglin
2019. gada 5. decembrī 06:14
Un ja jūs vel zinātu,kā viņi dzīvo īrētos dzīvokļos pa pieci un vairāk,tad aljaholiķi un bomži nobāl.Šitos slimību iznēsātājus vajag dzīt laukaa
Vigars Vinkelmanis
2019. gada 5. decembrī 07:00
Dodiet tik vairāk zaļo gaismu un skatieties caur puķēm uz Pakistānas kebabiem uc taml "investoriem"
janiss perkons
2019. gada 5. decembrī 07:59
nav jāuztraucas par atteikumiem. jāuztraucas par skaita pieaugumu, kas tiek akceptēts. pēc tiem cipariem sanāk ka akceptēti ir jau tūkstoši ar tendenci pieaugt. sekojoši pēc laiciņa būs kā Liverpūlē - baltos cilvēkus rīgā nevarēs ieraudzīt.
labais rabīns
2019. gada 5. decembrī 09:26
Latvijā viņu jau ir par daudz! Indusu Latvijā ir pārāk daudz!!!! Trauksme jāceļ ir nopietna!!!
Kristers Kalnajs
2019. gada 5. decembrī 10:51
Mana māsīca izīrēja dzīvokli centrā ārzemju studentu pārim. Likās normāli cilvēki. Izrādījās, ka šie tur ierīkojuši tādu kopmītni. Divistabu dzīvoklī dzīvo nevis kā bija runāts viens pāris, bet gan 10 cilvēki. DESMIT! Dzīvoklis smirdēja, klaigāšana bija regulāra. Kaimiņi zvanīja un sūdzējās, un ārā šos dabūt nevar. Sākumā laida iekšā apskatīt stāvokli, bet pēc tam, kad atklājās, ka šie tur ir gatavo cirku sataisījuši, šie iekšā vairs viņu nelaiž. Nesen remontētu un labu dzīvokli pārvērta par miskasti un bomžu patversmi, gatavie dzīvnieki.
Ieva Pēda
2019. gada 5. decembrī 11:01
Šitie kā mana kolēģe nosauca "baklažāni",ir pilna Rīga.Strādaju vairumbāzē,un viņus redzu katru dienu,pērk dārzeņus vairumos,jo viņi visi strādā Kebabos.Tādi netīreļi,nagi melni,smird pa gabalu,kur skatās PVD,un tādi viņi taisa kebabus.Turklāt lielākā daļa ir slimi ar tuberkolozi.Man paziņa stāstija,kurai māsa strādā MFD,ka neviens no viņiem nevar iziet OVP,jo ir slimi ar tuberkolozi.Neviens no viņiem neesot vakcinēts pret tuberkolozi,un viņi ir pānēsātāji,un tādi taisa kebabus.Strādā ,visi neoficiāli,jo nevar iziet obligāto veselības pārbaudi.
Cilvēks ar suni
2019. gada 5. decembrī 11:14
Vieni cilvēku kontrabandai par labu samaksu organizē nelegālu robežu šķērsošanu ar gumijas laivām, citi rīkojas daudz gudrāk, viņi izsludina savā valstī kādā mācību iestādē ārvalstu studentu uzņemšanu un potenciālie migra..., atvainojos, potenciālie studenti ar komfortu ES ierodas ar komfortu. Iespējams ka šāda veida studijas ir sava veida nelegālās migrācijas legalizēšana, ne velti rektoriem ir 200 000 eiro gada algas. Smaidu jau izraisīja vienas 30 gadīgās studentes prasība pēc bērna pabalsta šeit dzimušam bērnam. 30 gadus veca un grūta sieviete dodas studēt uz "prestižu" LV mācību iestādi. Vai valsts drošības iestādes neredz ka studiju aizsegā notiek organizēta un masveidīga imigrācija no trešās pasaules valstīm. Uz to norāda internetā ievietotās video pamācības un padomi un ārkārtīgi strauji pieaugošs "studēt" gribētāju skaits. Iespējams ka drīz šeit izveidos trešo valstu studējošo apvienību ar saviem juristiem un konsultantiem, kuri tad ar ES palīdzību liks pastalniekiem dancot.
Fenomens
2019. gada 5. decembrī 11:16
@Cilvēks ar suni. Mūsu iestādes laikam neredz. Atceros, ka pirms gada ziņās rakstīja, ka Igaunijas drošības policijas brīdina Latviju, ka pie mums ir izveidota šāda shēma ar studentu vīzām. Kurs treso valstu pilsoņi var samaksājot kukuli augstskolā iekļūt uz gadiem ES.
dzintra
2019. gada 5. decembrī 12:20
es lāgā nesaprotu tos cilvēkus,kas ēd tos viņu kebabus un vēl arī maksā par tiem,kā arī tos ļaudis,kuri "nevar dabūt ārā" no sava dzīvokļa šos klaidoņus.
Fenomens
2019. gada 5. decembrī 12:30
@Dzintra. Nezinu kāds tieši ir tas gadījums Kristera variantā, bet Latvijā kamēr nav pieņemt jaunais īres likums, īrnieka tiesības prevalē pār izīrētāja un viņu tā vienkārši nevar izlikt āra. Izlikt var TIKAI uz tiesas sprieduma pamata un viss. Tad Zvērināts tiesu izpildītājs arī realizē tiesas spriedumu. Tāpat vien iet un mest ārā nevar, ja vien protams nevēlies maksāt milzīgas kompensācijas.
Inga Karklina
2019. gada 5. decembrī 13:07
to fenomens-Bet tas tachu ir aarpraata murgs.Kaut gan labaakais ir...nekaadaa gadiijumaa nesasieties ar shitiem bezkaunjaam.Es,pat,muusu mazajaa Skotijas pilseetaa paareju ielai uz otru pusi,lai nav ar tiem...jaasatopas pat vienaa ielas pusee.Nudien,drebuli njem.
nemesis
2019. gada 5. decembrī 16:28
Elementāri atrisināma problēma - katra augstskola maksā valstij lielu naudassodu par katru ārvalstu studentu, kurš nespēj nokārtot pirmā un otrā semestra pārbaudījumus. Tad zinās, ko uzņemt un ko ne...
Jānis Suipe
2019. gada 5. decembrī 18:37
Visi aizināti uz Tautas Sapulci pie Ministru Kabineta, 10.12.2019, Otrdien no pl 11:30 līdz 13:30, laikā kad MK lems par noteikumu grozījumiem, kas ATVIEGLOTU šo viltus studentu ieceļošanu. Vislabāk pieteikties uz MK sēdi un pie mikrofona izteikt savus iebildumus: To var izdarīt sūtot e-pastu vk@mk.gov.lv, norādot vārdu, uzvārdu, pers. koda pirmo daļu un partijas/nodibinajuma/biedrības nosaukumu kā biedrs ir. (Diemžēl jābūt kādas organizācijas pārstāvim, der kaut vai Dzīvokļu Īpašnieku Biedrības biedrs vai kaķu kluba biedrs) Jānorāda kuru likumprojektu izskatīšanas laikā vēlas piedalīties, attiecīgi: "Grozījumi Ministru kabineta 2010.gada 21.jūnija noteikumos Nr.552 "Ielūgumu apstiprināšanas un uzaicinājumu noformēšanas kārtība"" un "Grozījumi Ministru kabineta 2010.gada 21.jūnija noteikumos Nr.564 "Uzturēšanās atļauju noteikumi""
Jose Alvarez
2019. gada 5. decembrī 22:41
Problēmu daļēji var atrisināt nosakot maksu par " studenta " vīzas pieteikuma iesniegšanu. 50 % atkritīs uzreiz. Bet tie kuri samaksās apzināsies ar ko riskē.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi