Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
20 komentāri
Sakārtot:
aivo davidson
2019. gada 5. decembrī 06:00
Viņi brauc uz Latviju jo vēlas kļūt par indo-eiropiešiem 🤣 a varbūt noticējuši Dombrovska veiksmes stāstam? Nu lai nu kā, bet mēs paši nevaram atļauties Latvijā dzīvot, jau mēģinājām atgriezties nesanāca galus kopā savilkt nevarējām! Cik palikuši mazāk par 1.9 miljoniem! Nebūs tautas nebūs valsts!
MikeKoglin
2019. gada 5. decembrī 06:14
Un ja jūs vel zinātu,kā viņi dzīvo īrētos dzīvokļos pa pieci un vairāk,tad aljaholiķi un bomži nobāl.Šitos slimību iznēsātājus vajag dzīt laukaa
Vigars Vinkelmanis
2019. gada 5. decembrī 07:00
Dodiet tik vairāk zaļo gaismu un skatieties caur puķēm uz Pakistānas kebabiem uc taml "investoriem"
janiss perkons
2019. gada 5. decembrī 07:59
nav jāuztraucas par atteikumiem. jāuztraucas par skaita pieaugumu, kas tiek akceptēts. pēc tiem cipariem sanāk ka akceptēti ir jau tūkstoši ar tendenci pieaugt. sekojoši pēc laiciņa būs kā Liverpūlē - baltos cilvēkus rīgā nevarēs ieraudzīt.
Krista
2019. gada 5. decembrī 08:34
Un tikmēr daudz youtube video ar indiešu pamācībām, kā atbildēt uz interviju jautājumjem Latvijas augtskolās, dažādas instrukcijas. Piem. Šis kanāls :https://youtu.be/zz4oQfabk-s Drausmas! Viņus nevar kaut kā noziņot?!
Janis Ozolins
2019. gada 5. decembrī 09:18
Latvijas valdība ir prātu izmīzusi tāpat kā Merkele.visu laiku te dir. par krieviem, bet bučoties ar babaju analfabētiem.vēl māciet viņiem latviešu tautas dziesmas. Idioti.
labais rabīns
2019. gada 5. decembrī 09:26
Latvijā viņu jau ir par daudz! Indusu Latvijā ir pārāk daudz!!!! Trauksme jāceļ ir nopietna!!!
Kristers Kalnajs
2019. gada 5. decembrī 10:51
Mana māsīca izīrēja dzīvokli centrā ārzemju studentu pārim. Likās normāli cilvēki. Izrādījās, ka šie tur ierīkojuši tādu kopmītni. Divistabu dzīvoklī dzīvo nevis kā bija runāts viens pāris, bet gan 10 cilvēki. DESMIT! Dzīvoklis smirdēja, klaigāšana bija regulāra. Kaimiņi zvanīja un sūdzējās, un ārā šos dabūt nevar. Sākumā laida iekšā apskatīt stāvokli, bet pēc tam, kad atklājās, ka šie tur ir gatavo cirku sataisījuši, šie iekšā vairs viņu nelaiž. Nesen remontētu un labu dzīvokli pārvērta par miskasti un bomžu patversmi, gatavie dzīvnieki.
Ieva Pēda
2019. gada 5. decembrī 11:01
Šitie kā mana kolēģe nosauca "baklažāni",ir pilna Rīga.Strādaju vairumbāzē,un viņus redzu katru dienu,pērk dārzeņus vairumos,jo viņi visi strādā Kebabos.Tādi netīreļi,nagi melni,smird pa gabalu,kur skatās PVD,un tādi viņi taisa kebabus.Turklāt lielākā daļa ir slimi ar tuberkolozi.Man paziņa stāstija,kurai māsa strādā MFD,ka neviens no viņiem nevar iziet OVP,jo ir slimi ar tuberkolozi.Neviens no viņiem neesot vakcinēts pret tuberkolozi,un viņi ir pānēsātāji,un tādi taisa kebabus.Strādā ,visi neoficiāli,jo nevar iziet obligāto veselības pārbaudi.
Fenomens
2019. gada 5. decembrī 11:10
Liberasts ir tāds idiots, kurš sūdzas par PSRS laikā salaistajiem nelegāļiem un tai pat laikā aizstāv ES laikā ielaistos nelegāļus. Ar ko Liberasti atšķiras no PSRS laika kompartijas lojālistiem? Abi ir nelojāli valstij un dēļ kāda mistiska "politkorektuma" stāda nelegāļu intereses augstāk par savas tautas interesēm.
Cilvēks ar suni
2019. gada 5. decembrī 11:14
Vieni cilvēku kontrabandai par labu samaksu organizē nelegālu robežu šķērsošanu ar gumijas laivām, citi rīkojas daudz gudrāk, viņi izsludina savā valstī kādā mācību iestādē ārvalstu studentu uzņemšanu un potenciālie migra..., atvainojos, potenciālie studenti ar komfortu ES ierodas ar komfortu. Iespējams ka šāda veida studijas ir sava veida nelegālās migrācijas legalizēšana, ne velti rektoriem ir 200 000 eiro gada algas. Smaidu jau izraisīja vienas 30 gadīgās studentes prasība pēc bērna pabalsta šeit dzimušam bērnam. 30 gadus veca un grūta sieviete dodas studēt uz "prestižu" LV mācību iestādi. Vai valsts drošības iestādes neredz ka studiju aizsegā notiek organizēta un masveidīga imigrācija no trešās pasaules valstīm. Uz to norāda internetā ievietotās video pamācības un padomi un ārkārtīgi strauji pieaugošs "studēt" gribētāju skaits. Iespējams ka drīz šeit izveidos trešo valstu studējošo apvienību ar saviem juristiem un konsultantiem, kuri tad ar ES palīdzību liks pastalniekiem dancot.
Fenomens
2019. gada 5. decembrī 11:16
@Cilvēks ar suni. Mūsu iestādes laikam neredz. Atceros, ka pirms gada ziņās rakstīja, ka Igaunijas drošības policijas brīdina Latviju, ka pie mums ir izveidota šāda shēma ar studentu vīzām. Kurs treso valstu pilsoņi var samaksājot kukuli augstskolā iekļūt uz gadiem ES.
dzintra
2019. gada 5. decembrī 12:20
es lāgā nesaprotu tos cilvēkus,kas ēd tos viņu kebabus un vēl arī maksā par tiem,kā arī tos ļaudis,kuri "nevar dabūt ārā" no sava dzīvokļa šos klaidoņus.
Fenomens
2019. gada 5. decembrī 12:30
@Dzintra. Nezinu kāds tieši ir tas gadījums Kristera variantā, bet Latvijā kamēr nav pieņemt jaunais īres likums, īrnieka tiesības prevalē pār izīrētāja un viņu tā vienkārši nevar izlikt āra. Izlikt var TIKAI uz tiesas sprieduma pamata un viss. Tad Zvērināts tiesu izpildītājs arī realizē tiesas spriedumu. Tāpat vien iet un mest ārā nevar, ja vien protams nevēlies maksāt milzīgas kompensācijas.
Inga Karklina
2019. gada 5. decembrī 13:07
to fenomens-Bet tas tachu ir aarpraata murgs.Kaut gan labaakais ir...nekaadaa gadiijumaa nesasieties ar shitiem bezkaunjaam.Es,pat,muusu mazajaa Skotijas pilseetaa paareju ielai uz otru pusi,lai nav ar tiem...jaasatopas pat vienaa ielas pusee.Nudien,drebuli njem.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi