Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
10 komentāri
Sakārtot:
Onslows
14. augustā 15:13
Braukt ar rīgas satiksmi nev vien tikai dārgi, bet arī ekstrēmi!
Trekngailis
14. augustā 15:18
Tāpēc saviem vecākiem ir jāuzdāvina auto ! Bet daudzi bērni jau ir egoisti
Inga Maknamara
14. augustā 15:50
Ak beidzies.Apnicis jau.Kārtējā gaudu dziesma par vājiniekiem..Liepājā likvidēja maršrutniekus,jo tajos nevarot pārvietoties ratiņkrēslos un ar bērnu ratiem. .Bet darba cilvēki,kas varēja ātri aizbraukt kur vajag,jau nav svarīgi.Pelnoši cilvēki Latvijai nerūp.Tā nav vērtība.
andre
14. augustā 15:50
vaditaju , jau ari var saprast . tie RMS banditi sastada grafiku un tikai visu atrak un atrak , lai vairak maršrutu dienā sanāktu / vairak naudas .RMS banditi protams runā sudus , ka nav vainigi . ko viņi tur vel varetu runat , melu kontoris .
Eva Apsīte
14. augustā 16:06
lai nestāsta pasakas - tie maršrutnieki startē/bremzē tā ka vesels cilveks knapi var noturēties. ir jau saprotams grafiks, bet nejau malku ved
beerdrinkers
14. augustā 16:36
Nu, tas šoferis bija urlāns, tas simtpunkt', bet tai koškinai arī neticu. Nebija jau tas urlāns zvērs. Patiesība ir kaut kur ārā.
beerdrinkers
14. augustā 16:43
Un, Rīgas Satiksme, kad jūsu minibusos tiks nogriezta tā vājprātīgā urlu mūzika??? Ti celuj meņa vezģe, vosemnatsaķ mņe uže??? Es Latvijā, Rīgā esmu, jeb Lielajos sīpolos???
Violeta Siringa
14. augustā 17:29
Pag, kopš kura laika mikriņa šoferis vispār drīkst uzņemt pasažierus, ja nav sēdvietu?
Egle
14. augustā 22:08
Minimbusi ir rādītājs nesakārtotai sabiedriskā transporta pilsētvidei, bet Rīgau maz kas ir sakārtots, ģerevņa postpadomiska.
Ādolfs Nāks
14. augustā 22:13
alustrinkers sen nav bijis Rīgā, nekādi celui meņa tur neskan. Vienīgi knapi staigājoši penši gan 2 pieturas par velti uz tuvāko maximu gan mēģina braukt. Ne īsti var iekāpt, ne izkāpt.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi