Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
19 komentāri
Sakārtot:
Juhans
13. augustā 14:27
Viss jau būtu smuki,bet kāda gan tadā tunelī var hut skaņa? Kārtējais objekts, kur iegūsti miljoni, bet pasākumu nebūs klausāmi.
Huks
13. augustā 14:27
Bezjēdzīga celtne...naudu nomazgāja un viss.
!!!!!
13. augustā 14:29
Mēs negribam dārgās izrādīšanās koncertzāles un bibliotēkas, mēs negribam dārgo mežaparka estrādes pārbūvi, kur notiek 2 pasākumi 4 gados, mēs negribam, ka lielie šefi valsts uzņēmumos saņem simtiem tūkstošu, mēs negribam, ka miljoni aiziet NVO, mēs negribam dārgās tualetes par 100 tūkst., ..... Un tas attiecas uz visām pašvaldībām.
???
13. augustā 14:30
A kāds no tā būs pienesums iedzīvotājiem? Varbūt kaut ko nesaprotu? Jā, mūsdienīgo mākslu - kedas+atkritumi, ko apkopēja izslauka no izstādes - arī nesaprotu. Tas laikam tagad ir stilīgi, kaifot par to, ko nesaprot - īpaši, ja citi var arī to pašu izdarīt.
Korpulentā Jersikas Baiba
13. augustā 14:34
Galvenais ka iedalītā nauda sadalīta.
#
13. augustā 14:59
Kur tad tas atrodas ???
Juhans
13. augustā 15:13
Tuvākā radiniece ir Marija Eva Duarte de Perona. Viņa bieži tika saukta vnk par Evitu.
Janis Ozolins
13. augustā 16:04
Trulums ne kultūras objekts. Pokazuha, naudas izmesta betonā, bet ja par koncertzālēm runāt, tā ir lielummānija. Ramšteins atbrauca uzlika skatuvi,nodragāja konci, novāca estrādi un aizbrauca. Mūsu gudrie arhitekti konstruē, tādas ēkas ka kauna skatīties par reālajām izmaksā nav ko muti dzesēt. Dizaineri var tik projektēt MODERNĀS Siltumnīcas.
Mairis Kālis
13. augustā 16:19
Visnožēlojamāk tajā visā izskatās pērkamās dvēseles - kultūras darboņi. Viņiem ir vienalga, saņemt Staļina prēmiju vai "Islāma valsts" gada balvu, un kam dziedāt slavas dziesmas. Skaidrs, ar "Peronu" tiek atmazgāta nauda, kas iegūta par šausmīgi netīras naudas mazgāšanu. Un Bunkus rēgs pāri tam visam. Kā var gribēt šiem cilvēkiem spiest roku, nezinu. Turklāt problēmas vēl tikai sāksies - kad azeru, ukraiņu un citi organizētās noziedzības grupējumi pilnīgi zaudēs pacietību un prasīs Bernim savu naudu atpakaļ "по понятиям". Un nedabūs...
Doma
13. augustā 17:03
Par ko cepiens? Privāta nauda, kur grib, tur liek. Valsts un pašvaldība ielikuši apaļu nulli eiro. Es redzu vienu grastu, kas pievilcīgā veidā paglābts no sabrukšanas.
P6
13. augustā 18:29
Ar baigo pompu tos peronus 90 to gadu sākumā nojauca, ar baigo pompu tagad uzcēluši vienu mazītiņu peroniņu....
Rosme
13. augustā 18:59
Błāvėji...Jūs no sākuma aizbrauciet un apskatieties uz to ēku. Nu kaut vai “Adreses” noskataties un tad žulti lejiet par to, ka atkal viss slikti!
To rosme
13. augustā 20:21
Labi šoreiz ir privātais kapitāls, bet principā visi ir pret šo jaunās mūsdienīgās mākslas izpausmēs par miljoniem eiro no budžetu maksātāju naudām. Jūti atšķirību? Pa savu naudu tu vari terēt cik gribi un sev līdzīgajiem iezombēt, ka tā ir māksla, bet budžeta naudu vajag tērēt iedzīvotājiem, kas sastāda 80% no tautas, nevis izdabāt atsevišķām minoritātēm.
Margarēta
13. augustā 20:22
Es priecājos par katru šādi sakoptu un modernizētu vietu. Latvijā nesaprot, ka nevajag celt ik pa 30 gadiem kādu simtmiljonu būvi, kamēr apkārt lēnām sagrūst fantastiski nami. Rīgā ir vēl ļoti daudz vietu, kuras varētu šādi sakopt, un tad tā tiešām kļūtu par pievilcīgu, modernu pilsētu. Diemžēl tie, kas pie lemšanas, un tie, kam nauda, to nesaprot. ies labāk iekleķerēs melnu betona kasti Daugavā, nevis sakops lielos, vecos industriālos īpašumus, kur var uztaisīt gan koncertzāles, gan viesnīcas, gan tirgus, gan veikalus.
Abc
13. augustā 21:06
Normāli atmazgāja

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi