Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
8 komentāri
Sakārtot:
Stalkers Stalkers
12. augustā 08:34
Kopēšana un printēšana 130 lpp. 128 eur. Pampāļos ja dara, tad ar vērienu. Bet vispār ir ievērots, ka vecīšus cenšas apčakarēt jebkurš, kuram nav slinkums. Sākot ar čigāniem un beidzot ar valdību. Par to viņi jūs radīja, lai tiktu apčakarēti.
Tamis Jamis
12. augustā 08:49
1 eur par lapu nav maz. Zurnalisti ludzu pajautajat Rigas buvaldei kapec vini par lapas kopeshanu no aehiva prasa 5 euro!
Nazars
12. augustā 08:49
Ārstam nevajag dot savus dokumentus-orģinālus! Tiem jāglabājas pie pacienta! Ja ārstam vajag, lai pats bez maksas tos priekš sevis kopē cik tik grib!
andris zārdiņš
12. augustā 09:03
Das ist fantastisch...ģimenes ārsts var kļūt par tavu lielāko ienaidnieku...ieskaitot šantāžistu...nu dien ,greizo spoguļu karaļvalsts:)))
beerdrinkers
12. augustā 11:35
Nazar, nevajaga uzdot vēlamo par īstenību. Latvijā medicīnas kartes pacientiem neizsniedz, tās glabājas veselības centru reģistratūrās. Tas nav normāli, bet diemžēl, Latvijā tas tā ir. Viss jau būtu labi, bet ir viena liela problēma- veselības kartes tiek glabātas divus gadus, ja tajā laikā tev nebija vajadzības apmeklēt ārstu, tava veselības karte aiziet uz arhīvu un praktiski ir zudusi. Visa tava slimību vēsture ir izmesta ārā, ejot pie ārsta, viņš uzrakstīs jaunu- tukšu lapu! Lūk, tādēļ būtu svarīgi, lai veselības karte glabātos pie pacienta. Piemēram, Vācijā, tādu veselības karšu nemaz nav, nav vajadzīgas- visa tavu slimību vēsture ir kompjuterā, datu bankā, ejot pie ārsta, viņš ievada tavu slimokases apdrošināšanas numuru un redz pilnu bildi- kad esi gājis pie ārsta, pie kāda ārsta gājis esi, arī kādā pilsētā esi pie ārsta bijis, kāda diagnoze noteikta un kādi medikamenti izrakstīti. Ļoti vienkārša sistēma. Bet ne Latvijā.
Žanis Vieplis
12. augustā 12:46
Jā ,kas tas ir? Teikšu tā ir daļa no kārtības. Ja pie ārsta dienā atnāk ap 10 pacienti ar prasību - man Tikai nokopēt vai tikai Zīmīti, tad vakarā tas ārsts paliek jau nervozs. Un Jūsu izmeklējumi būtu jāsaglabā ne ilgāk par vienu gadu jo pēc viena gada jums jau būs citi rezultāti. Un ja kartiņas ārstam jānodod Valsts arhīvā tad cik tas maksā? Un vai būtu tikpat žēlabains raksts ja būtu paprasīta tāda summa NEINVALĪDAM?
beerdrinkers
12. augustā 13:15
Žani, pacienta slimību vēstures karte, ir jāglabā visu pacienta mūžu. Veselības iestādēs tas fiziski nav izdarāms, tādēļ tai kartei ir jāglabājas pie pacienta. Bet, gan jau Latvija arī no tā arhaisma atteiksies un izveidos pacientu kompjuterizētu datu banku.
Ginta Ehrenberger
12. augustā 16:34
Diemzeel Latvijaa pseidomediciinas ikdiena .truukstosas elementaaras datu baazes deel kaadam pensionaaram prasa vina slimiibas veesturi un par taas papiirkaudzes izdrukaasanu vinam jaasamaksaa naudas summa savas pensijas apjomaa. Kur veel taalaak...

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi