Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
29 komentāri
Sakārtot:
Juhans
22. jūlijā 09:44
Dzīve Zolitūdē laimi nenes.
Jautājums CSDD un CP
22. jūlijā 09:54
Pirms nedēļas manam mazdēlam gandrīz uzbrauca kāda paveca mašīna ar pavecu šoferi pie stūres veikala Domina 2. stāva stāvvietā. Veiksmīgi mazdēls paleca nost. Kad jautāju šoferim, vai viņš neredz, ka brauc virsū cilvēkam, viņš man atbildēja, ka "tut ņet perehoda", t.i. ka gājēju pāreja ir tālāk, bet pārējās vietās nav neviens jālaiž. Vai tiešām CSDD arī turpinās neko nedarīt, lai izglītotu šoferus? Ik pa laikam mainās noteikumi, bet tie netiek nekur publicēti, izņemot Latvijas Vēstnesi. Vismaz 90% nezina arī par labās rokas likumu. Nekur nekādas kontroles, ceļu policisti sen nav redzēti.Varbūt laiks nomainīt šo stgnējošo iestādes vadību?
.
22. jūlijā 10:14
Tā iet pie tiem krieviem! :(
bio
22. jūlijā 10:30
140. Dzīvojamā zonā, degvielas uzpildes staciju un stāvvietu teritorijā gājējiem un velosipēdu vadītājiem ir priekšroka, taču viņiem aizliegts nepamatoti traucēt citu transportlīdzekļu braukšanu.
Onslows
22. jūlijā 10:34
Zolitūdē labāk uz veikalu neiet!
Jukums
22. jūlijā 10:40
Jautājumam CSDD un CP varētu atbildēt - tas pat nav satiksmes noteikumu, bet gan viselementārākais cilvēcīgo attiecību jautājums. Nekādi satiksmes noteikumi to neiemācīs un vecumam ar to nav nekāda sakara - tas attiecas uz visa vecuma cilvēkiem, gan pie stūres, gan uz ielas, veikalā, jebkurā vietā. Kas attiecas uz negadījumu, tad tā varētu notikt vienīgi tad, ja brauc atpakaļgaitā un pietiekoši nepārliecinās. Un arī gājējs nepārliecinās vai viņu redz. Savādāk veikala stāvvietās tā nu gan nevajadzētu notikt.
Ekstrasens
22. jūlijā 11:28
Nu pēc tās nelaimes Zolitūdē tagad mirušie cilvēki, kuriem negaidīti aprāvās dzīvības maksimas drupās, prasīs tagad citu dzīvo cilvēku dzīvības. Tā tas ir. Tur uz mirušo pasauli portāls ir atvērts un tas priekš dzīvajiem nav labi.
nu piedodiet
22. jūlijā 11:39
Dažam labam idiotam patiešām ir veiksme, ka nav ticis sabraukts kādā stāvlaukumā. Cik nav redzēts - mašīna atpakaļgaitā dzenas laukā no vietas, bet kāds pajolis apstājies, demonstratīvi pagriezis muguru un runā pa telefonu... Ir kaut kāda cilvēku grupa, kura pārliecināta, ka viņu tiesību dēļ salauztas kājas var būt tikai citiem. Lūk rezultāts. Un te nav pat par ko šausmināties - tikpat labi tak var arī dzīvas satiksmes brīdī ielas vidū apsēsties lotosa pozā pameditēt.
Viesis
22. jūlijā 11:45
Pie lielveikala MAXIMA? tur tak neviens normāls vairs neiepērkas!
.
22. jūlijā 11:51
11:45// Pie Gramzdas ielas RIMI!
Vinnijs
22. jūlijā 12:03
Uzbraukt gājējam stāvlaukumā, ir tas pats, kas uzbraukt gājējam uz neregulējamas gājēju pārejas. Kā var nezināt noteikumus ???
as
22. jūlijā 12:19
Ja redzi, ka gājējs ievēro savas tiesības un demonstratīvi velkas pāri pa stāvlaukuma diagonāli, vadītājam ir pienākums izkāpt no auto un iespert gājējam pa pakaļu.
Cynthia Hudgins
22. jūlijā 14:46
Es nopelnīju daudz naudas (no 150 € līdz 300 € / h) tiešsaistē no sava klēpjdatora. Pirmajā mēnesī es saņēmu čeku par 32586 €, šis tiešsaistes darbs ir vienkāršs un vienkāršs, nav jādodas uz biroju, tas ir viņa darbs mājās tiešsaistē. Šajā brīdī šī darba iespēja ir jums. Ja vēlaties, vienkārši mēģiniet to pievienotajā vietnē .... Vienkaārši dodieties uz tālāk norādīto vietni un sāciet savu darbu. ......... >>>>>>>>>>>>>>>>> www.W­­e­­b­­J­­o­­b­­98.Com
Ir gadījies
22. jūlijā 14:59
ka manam auto (jau stāvošam) uzskrien pircējs ar iepirkumu maisiņu vienā rokā un telefonu ar tajā iebāztu degunu otrā! tad kur te savstarpējā cieņa?
to viesism
22. jūlijā 15:47
Atradies normālais ,lielīgais veikalu ekspersts..Pasēdēs cietumā vadītājs

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi