Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
12 komentāri
Sakārtot:
Kapers
21. jūlijā 16:00
Pērkons līs un dārdēs :D
Šādas, prognozes,
21. jūlijā 16:12
Valmierai vienmēr, apiet pa gabalu, pāri upei, Gauja, retu reizi spējot pārvilkties :D
tante Fedja
21. jūlijā 17:59
apsabijos pamatīgi, a varbūt ņikā ņibūs, satraucās kā vecmeita pažarnieku ballē pirms dāmu dejas...
Sēņu vecis ir
21. jūlijā 18:19
Ribovskis Georgs (Žora) , bijušais čekas aģents un stukačs ar segvārdu Ģimnāzists, nodeva, sabendēja daudzus cilvēkus. Tagad tas komunists, čekists ir na un vienotības trollis , slavina ņato un savu na Dzintarjūdu un V. homikus, pelna grašus ar dirsu un melu propagandu. + Ribovskis ir šiziks un daudzus gadus ārstējas un ir uzskaitē psihenē Tvaika ielā.
Noyb
21. jūlijā 18:57
Blin. Vel nevar nomierinaties.. Kas man liek(jo nav manas domas) tas debilas domas galva kas uz mani neattiecas joprojam? Kura vieta neesmu izaudzis normals? Esmu normals. Definejiet kas tad skaitas "but normalam" ja ne izaugt par cilvecisku butni? Man var piesieties par izlabojamiem ikdienas sikumiem un to ka dazreiz ticu tam kam nevajag ticet bet esmu tikpat normals ka parejie citadak nesikumos..kad neiespaido no malas.
Noyb
21. jūlijā 18:58
Es neesmu ari stukacs. Rakst(ij)u jo lika un tas ir vienigais veids ka komunicet pagaidam.
> Noybam
21. jūlijā 19:03
Cik tev gadu? Un vai tev meitenes patīk ?
Atkal
21. jūlijā 20:27
Manās beivdienās.
Noyb
21. jūlijā 20:32
Nu pag..bija filma "Mr Aukle"(kads kas bija augot tuvuma)..un skola bija dziesma "Strelniece" ar vardiem par to ka kaki staiga kur grib un darba bija norade par kakiem ari..un aizdomigi ka toreiz bija kaķu beigas kad no majam devas prom..bet kads sakars ar mani? Iznemot ja grib nirgaties aiz garlaicibas vai kompenset "smaku" kadreiz vai sakt staigat uz 2 kajam(sitas izskaidrotu iejauksanos un manipulacijas)..tak ne par velti ir teiciens "turi draugus tuvak bet kaitniekus vel tuvak"..varbut stuporu kakis ari uztaisija? Suni un citi dzivnieki ari vareja sagribet pastaigat uz 2 kajam. Bet kapec mani jalikvide? Ja nu vienigi grib spaidu karta iedzenot tupika likt mainities vietam..cerot ka berniba atkartosies. Dzivnieki doma citadak neka cilveki tapec viss iespejams..man jau citplanetiesi nav dzivnieku valodas tulkosanas ierici iedevusi.
Noyb
21. jūlijā 20:34
Dzivniekiem jau ir labs alibi.."es jau neko - es guleju vai ko citu dariju kamer tas un sitas to un sito.."..ne tikai komandas biedri ar defektiem bet tie kas nestaiga uz 2am vareja gribet samainities..radot iluziju ka bai-bai..
Noyb
21. jūlijā 20:35
19:03, logiski ka patik bet ja nespeju pagaidam apmierinat..jauzgaida
Noyb
21. jūlijā 20:39
Un nesen bija saruna ap 'cupacups masinai ko negrib(tas izskaidrotu kapec gribetu meitenes..bet var ari gribet zeni)'..tatad ta var but tiesa..kautkas cereja ka persona bus ne tikai energijas donors taisot no malas par stulbeni bet ari par kermena donoru..

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi