Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
84 komentāri
Sakārtot:
l
21. jūlijā 12:26
Kam tas interesē? Lauku problēmas, viena tante teica.... Kaupis ar drīz būs pensionārs un viss būss štokos.
ivars varna
21. jūlijā 12:36
Pasaules prakse ir taada, ka lielos pasaakumos ar tik milziigu skaitu viesu, vieglos atstaaj kur pagadaas , nu protams ne cela viduu, un neviens vinus nesoda par to,nezinu ,kaa bija liepaajaa/.
Kleopatrs
21. jūlijā 12:37
Aitu bars normāls novācās, ir ko cirpt... prieks par liepājas ekonomikas uzrāvienu vienā dienā. Stulbenīši papirka veikalus tukšākus...
Ggg
21. jūlijā 12:55
Klau, kādēł stadionu Liepājā sauc Daugava?
un
21. jūlijā 12:55
kaa aitu bars sadzits vienaa aplokaa , nav ne kur apsesties nekaa labi ,ka nav viens otram uz galvas uzkaapusi aiz milzigaas milestibas pret prata vetru
Svētais Naivums
21. jūlijā 13:00
Manuprāt vienīgā problēma bija neadekvāto koncertu apmeklētgribētāju skaits un vēl gatavi maksāt par biļetēm viesnīcām un citām neadekvātām lietām.
jutis
21. jūlijā 13:08
Es pa velti neietu uz prata vetras koncertu ,jo galigi neinterese ne taa grupa ne homofobiskie izgajieni attiecibaa pret gejiem lezbietem ,ko kadreiz piecbernu tevs izteicies publiski man kaa cilveks pretigs
ough
21. jūlijā 13:36
Šitie uzskata ka pie mums viss kārtībā,bet kad ļaužu pūlis tik tieša'm būtu vajadzīgs ,tad nav neviena!Nu tad lai nežēlojas par mūsu ,,lielisko dzīvi"!Nožēlojama jaunatne...
Liepājniece
21. jūlijā 13:52
Par mums centrā strādājošiem arī bija labi ienākumi. Protams,ka vajag vairāk tādus pasākumus. Izrādās Renārs Kaupers iemīlējis Liepāju un te dzīvo..Arī mans tēvs lietuvietis pirmo reizi ieraugot Liepāju,iemīlēja to uz mūžu..Nevar nemīlēt Liepāju..
> Liepājniece Šodien 13:52
21. jūlijā 13:59
Interesanti gan, cik daudz tad ir to strādat gribētāju, lai apkalpotu veselu varzu atkritumu atstājēju? Es gribētu redzēt tos līksmos stadiona kopējus, kuri tā vien priecājas par milzīgajiem ieguvumiem. Cik tad ir to uzņēmēju Liepājā kuriem ir paties ienākums, divi?
Ilze
21. jūlijā 14:03
Grupa vairākas reizes Latvijā ir uzstājusies, vienmēr pilns ar cilvēkiem un ko šoreiz cerēja jaunu ieraudzīt vai dzirdēt?
Silvīte
21. jūlijā 14:03
Kurš pie mums Latvijā vēl var savākt tādu publiku ? Prātinieki un Laimavum viss...Mans sapnis ir ABBA ,bet ar īstajiem,ne falša..Kaut uz nūjām balstītos..Es maksātu jebkuru cenu.
Liepājniece
21. jūlijā 14:09
Nu nu..Pat kiosks centrā strādāja daudz ilgāk pie sestdienas un bija atnākusi vēl otra kioskniece. Edinātāji ,sabiedriskās tualetes.!!! Visur klienti bariem un peļņa protams.
> Silvīte Šodien 14:03
21. jūlijā 14:13
Jautājums nav kurš var savākt tādu publiku, bet gan Kāpēc viena lēta tirliņu grupoa tiek padarīta par vienīgo e-talonu.?Kas Latvijā nav puiku un meiteņu kuri mācētu ģitāru stīgas staipīt, vai bliezst pa kastroļiem? Varu saderēt, ka ir un kā vēl ir, tikai viņus jau neviens nelaiž uz skatuves, jo tur ir penšu prātā jukušie un Raiminds Pauls ar Rutuļiem Skutuļiem, un visādi Apvedceļi ar Ducelēm un Kantoriem 04. Kāpēc neorganizē normālus jaunu grupu festivālus( kādreiz tādus mēģināja rīkot)?
Es
21. jūlijā 14:14
Un kāds vēl mūsdienās iet uz kaut kādas neprāta vētras koncertiem??? Ārprāc! Tie laikam kaut kādi apmātie! :(

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi