Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
7 komentāri
Sakārtot:
aivo davidson
12. jūlijā 18:11
Tautas nabadzība ir valsts atbildība! Eiropas Savienība Latviju sauc par Otrā Ātruma valsti! Kopš mūs ar viltu iekļāva EU esam zaudējuši 600.000 savu cilvēku ar visiem bērniem par bij spiesti pamest neatkarīgo Latviju lielākoties latvieši! Cik simtiem tūkstošu Latvijas ģimeņu zaudējuši savus vienīgos mājokļus ir bijuši spiesti pamest neatkarīgo Latviju ! EU mūs ar viltu iekļāva, jo kad balsoja ar domu ka Latvijas labklājības līmenis pietuvosies Vācijas Zviedrijas Anglijas līmenim citādi mēs nebūtu EU! Tālāk, ja Latvijā Swensonbanka atņem māju un vēl esi parādā × %!!! Amerikā ja atņem māju loģiski bankai vairs neesi parādā un vari sākt visu no gala! Latvijā lai pierādītu ka tev vairs nav naudas ir nepieciešams 5-6 tūkstoši € kur tad lai tos ņem, ja € pa tiešām nav. Vienīgais veids aizbraukt no Latvijas, piespiedu kārtā!
Trekngailis
12. jūlijā 18:14
Ja ir bezizejas situācija, spēļu zāle var būt glābiņš. Paziņa paņēma ātro kredītu 100e un nospēlēja, bet nepadevās un nākošajā dienā paņēma 250e, iegāja spēļu zālē un vinnēja 12 300 eur, nomaksāja gan parādus, gan alimentus un salaboja zobus!
Ādolfs Nāks
12. jūlijā 18:29
Treknais, spēļu zālē vinnēt 12 300 vienkārši NEVAR!
Trekngailis
12. jūlijā 18:58
ādolf, saldumiņ, kā nevar? džekpoti ir dažādi. Man pagājušo sestdien pietrūka vienas grāmatas, lai nopelnītu 9986 eur!
Sandra Fon Libau
12. jūlijā 21:10
Nu, problēmas ar finansēm,.....kuras atrisinās uzliktais administratīvais sods!!!!!!!!!! Smalki!!! Vienkārši pipec!!! Uzlikt vēl sodu uz problēmām, kuras tā jau nav atrisināmas.
Egle
12. jūlijā 22:21
Manuprāt, parasta tikumiskā, postpadomju, 700 klaušu gadu, homofobiskā, tipiskā latviešu kultūra.
JĀZEPS DŽEDAJS
13. jūlijā 10:40
HHHHHHHHmmmmmm ja nu katrs dara ko vēlās ...Bet viņai ir mašīna Tātad nauda ir bet ticēt ka spēļu zāle var iegūt naudu ---tas nu gan nav pareizi tur naudu nevar iegūt ...Naudu var nopelnīt LATVIJĀ ja nē tad vajag braukt prom Tas spēļu zāles tas vajag aizliegt AIZLIEGT Tas nekur nenoved Tas zāles tikai un vienīgi noved strupceļa Bet ir slikti ka cilvēki tic PASĀKĀM

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi