Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
46 komentāri
Sakārtot:
....
12. jūlijā 17:33
Es ļoti priecāšos, kad tiem mēsliem,kas apbūvējušies upju krastos neatstājot tauvas joslu mājas applūdīs un paši ar varētu apslīkt. Apdrošināšanām ieteiktu tādas nemaz neapdrošināt.
Ļubomirs
12. jūlijā 17:37
Tie kāpu joslas taukmūļi paši evakuēsis ar saviem bentlijiem. Nav valsts apmaksāts samosvāls jāsūta.
P6
12. jūlijā 17:44
Das ist pizdohen,šitādas zajavas,par vārdiem jāatbild,viņš ir galīgi stulbs vai kā....
Uhh
12. jūlijā 17:48
Pabrik,neuztraucies! Tauta jau sen rūpējas par sevi. Kurš tad uz valsts palīdzību var paļauties? Tā kā,no stress.
hmmm .....
12. jūlijā 17:50
Aicinājums laicīgi gādāt pārtikas rezerves patiesībā jāuztver nopietni --- tātad ir jau noteikts aptuvenais laiks tik sen lolotajam Latvijas iebrukumam kaimiņvalstī Krievijā .....
Noyb
12. jūlijā 17:50
Pasi lai beidz d1r5t! Komentari patiesi. Persona ir saistits ar dzelteno bet kamer vizinajas pa Eiropu sarkana vai zala vai bruna vareja kautkadu boresanas virusu uztaisit ieskaitot nervu problemas..un tapec nevar pieradit un kautkads triks ka persona saka patiesibu bet netic..pagaidam. -_- Nu neuzvareja sarkana. Tas vareja but darbos vai kojas vai skola vai pec tam.
Lidija
12. jūlijā 17:51
Visdrošāk dzīvot Rīgā, viena no vistīrākajām un skaistākajām pilsētām ne tikai Latvijā, bet visā pasaulē!
Bankas svarīgākas par tautu! Un valsti kopumā
12. jūlijā 17:53
Varbūt pateikt patiesību? Vispārējais ūdens līmenis pasaulē ir pacēlies... Bet Latvijā ir daudz nopietnākas problēmas! Eiropas Savienība Latviju sauc par Otrā Ātruma valsti! Kopš mūs ar viltu iekļāva EU esam zaudējuši 600.000 savu cilvēku ar visiem bērniem par bij spiesti pamest neatkarīgo Latviju lielākoties latvieši! Cik simtiem tūkstošu Latvijas ģimeņu zaudējuši savus vienīgos mājokļus ir bijuši spiesti pamest neatkarīgo Latviju ! EU mūs ar viltu iekļāva, jo kad balsoja ar domu ka Latvijas labklājības līmenis pietuvosies Vācijas Zviedrijas Anglijas līmenim citādi mēs nebūtu EU! Tālāk, ja Latvijā Swensonbanka atņem māju un vēl esi parādā +%!!! Amerikā ja atņem māju loģiski bankai vairs neesi parādā un vari sākt visu no gala! Latvijā lai pierādītu ka tev vairs nav naudas ir nepieciešams 5-6 tūkstoši € kur tad lai tos ņem, ja € pa tiešām nav. Vienīgais veids aizbraukt no Latvijas, piespiedu kārtā!
Gunda
12. jūlijā 17:55
Nu te bij, prestižs. Nopirka par miljonu, bet prieks būs īss. Bagātie arī raud.
Lidija
12. jūlijā 17:55
Visdrošāk dzīvot Rīgā, viena no vistīrākajām un skaistākajām pilsētām ne tikai Latvijā, bet visā pasaulē! <><><><><><><><<<<><><><><><><<<>< Un vislielākais PALDIES par to visu laiku labākajam Rīgas mēram -- Nilam Ušakovam !
Mežavecis
12. jūlijā 17:57
Lidij, Tev to Nils izstāstīja, vai pati izdomāji? Tu vispār zini kas ir tīrs gaiss?
Bezzobu zāģisB
12. jūlijā 18:03
Un ko man tagad darīt? Vai doties jau laicīgi trimdā? Zāģim zobu nav, malku nevarēs zāģēt. Vajadzēs zobus kārt vadzī vai? Trīs dieām pārtika, tas nozīmē ka jebkurā brīdī var būt ziepes? Par jūras piekrasti sanāca smiekli, lūk kā citronvīriņi ir bezspēcīgi dabas priekšā. Būtu attīstījuši pludmalē preterozijas krāvumus un pinumus kādi ir redzēti vidusjūras piekrastē.
Luste
12. jūlijā 18:12
Mšjas-kuģa īpašnieks dikti tālredzīgs cilvēks!
LLL
12. jūlijā 18:14
Eu VARAM, paskaiet to savai Melnbārdei, ka nav droši uz Daugavas pie jūras piekrastes koncertzāli uzbliezt. Jūs tur savā starpā runājaties
Garais
12. jūlijā 18:24
Nīderlandē dzīvojošie kaut kā nekur netaisās braukt!

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi