Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
32 komentāri
Sakārtot:
aivo davidson
11. jūlijā 22:25
Eiropas Savienība Latviju sauc par Otrā Ātruma valsti! Kopš mūs ar viltu iekļāva EU esam zaudējuši 600.000 savu cilvēku ar visiem bērniem par bij spiesti pamest neatkarīgo Latviju lielākoties latvieši! Cik simtiem tūkstošu Latvijas ģimeņu zaudējuši savus vienīgos mājokļus ir bijuši spiesti pamest neatkarīgo Latviju ! EU mūs ar viltu iekļāva, jo kad balsoja ar domu ka Latvijas labklājības līmenis pietuvosies Vācijas Zviedrijas Anglijas līmenim citādi mēs nebūtu EU! Tālāk, ja Latvijā Swensonbanka atņem māju un vēl esi parādā × %!!! Amerikā ja atņem māju loģiski bankai vairs neesi parādā un vari sākt visu no gala! Latvijā lai pierādītu ka tev vairs nav naudas ir nepieciešams 5-6 tūkstoši € kur tad lai tos ņem, ja € pa tiešām nav. Vienīgais veids aizbraukt no Latvijas, piespiedu kārtā!
aivo davidson
11. jūlijā 22:34
1990 gadā Latviju pārtvēra VDK kopā ar komunistiem un org noziedzību. Paanalizējiet kādas personas visu ko varēja dabūt Latvijas valsts un tauta, privatizēja (prihvatizēja) sev! Padumju laikos nevarējām aizmukt no Padomju valsts, tagad kad Latvija ir neatkarīga es nevaram atļauties tajā dzīvot, jau mēģinājām atgriezties nesanāca galus kopā savilkt nevarējām! Bet Angliju bez kara vienkārši vairojoties un izplatoties pārņem musulmaņi, to jau sauc par Anglistānu! Jājautā Trampam un trimdas latviešiem lai izveido latviešu rezervātu! Kad izmirst dzīvnieku suga visi saziedo milionus, te izmirst tauta! Cilvēki taču svarīgāki par dzīvniekiem! Cik Latvijā palikuši mazāk nekā 1.9 miljoni! No tiem tikai 1.2 milioni latvieši! Nebūs tautas nebūs valsts!
'Liene Jansone
11. jūlijā 23:36
ASV pilsonis Knariņš apliecina savu visdziļāko padevību un paklausību saimniekiem
Salvis Dišlers
11. jūlijā 23:49
Arī Saūda Arābijas Karaliste ir ASV Stratēģiskie Sabiedrotie!
aivo davidson
12. jūlijā 01:42
Latviju parvalda vietejie zagļi un Brisele, kurai Latvija nav prioritāte. Jo mūs atklāti diskriminē: Otrā Ātruma valsts. It kā ģeopolitiski " We all live in America " bet EU ir sava veida nesaskaņas ar NATO, jo Makronam bija ideja mazināt NATO ietekmi, izveidojot Eiropas armiju. Eiropā diemžēl liela ietekme ir liberālisma un velkomisma mega-sponsoram Dž Sorosam ( dzimis Schwartz) ne velti Ungarija un Izraēla Sorosu atzinušas par valsts ienaidnieku. Tramps paldies Dievam, cīnās pret Sorosu pašā Amerikā! Tā kā, ja kādam likās ka ASV ir sliktie, tad tas tā nav! Jo negaidīti vēlēšanās uzvarēja Tramps. Neviens nav uzlicis tik daudz sankciju pret RU kā Tramps. Un tie bija demokrāti partijas MELI, ka viņš sadarbojies ar Krieviju. Gluži otrādi, tieši Hilarija bez kongresa ziņas un atļaujas urānu pārdeva Putinam " Uranium One Deal ".
Salvis Dišlers
12. jūlijā 01:47
Tramps ir Kara Noziedznieks Tuvajos Austrumos, un cīnītājs pret Sorosu ASV!
Salvis Dišlers
12. jūlijā 01:52
Tramps ir atbildīgs par Raķešu piegādēm Saūda Arabijai, un Saudītu kara noziegumiem Jemenā un Jemenas blokādi un bada krīzi; Tramps ir atbildīgs par nejēdzīgiem apmelojumiem Iranai un nejēdzīgām sankcijām pret Iranu - Lobējot Sauda Arabijas & Izraelas intereses; Tramps ir atbildīgs par Izraēlas veiktās okupācijas Palestīnā atbalstīšanu, kukuļa došanas mēģinajumu Palestīniešiem, piedavajot 25 miljardu investīcijas apmaiņa pret okupēto palestīnas zemju atdošanu Izarēlai;
aivo davidson
12. jūlijā 01:53
Soross ir ļaundaris. Un tas labi ka tas tiek ierobežots. Tramps jau tos karus neuzsāka. Bet musulmaņi paši sķeļas sava starpā. Sunīti ir pret tiem otriem, neatceros kā tos sauc. Irāna sadraudzējas ar Saūda Arābiju. Reliģija kas ļauj nogalināt un sievietes vērtēt zemāk par vīriešu kāju pēdas nospiedumu nenāk no Dieva tur nav nepieciešams daudz prāta, lai to saprastu.
Salvis Dišlers
12. jūlijā 01:55
Nē, Irāna ir Šiīti, Saudīti - ir Vahhabīti (Sunnītu agresīva sekta). Saudīti ir Iranas nāvīgi ienaidnieki, tapēc Trumps atbalsta Saudītu intereses graut Iranu!
Salvis Dišlers
12. jūlijā 01:57
Arī Jemena - ir Šiīti. Irana atbalsta Jemenu, bet Saudīti karo pret jemenu, un grib ielikt Jemenā par prezidentu "savējo" - Sunnītu Vahhabītu; Jemeniesi negrib Sunnītu par Prezidentu;
aivo davidson
12. jūlijā 01:59
Salvi, un tu točna zini, ka Irāna to neauzsāka pirmā!? Jebkurā gadījumā musulmaņi savā starpā ir ienaidā un tā ir maldu mācība.
Salvis Dišlers
12. jūlijā 02:01
Jemenā bija Prezidents - Sunnīts - tāds janukoviča tipa sazadzies diktators, kops 1978 gada amatā..... kad visur sakās Demokratiskās Revolūcijas - visur Tauta gāza diktatorus - Ēģiptē gāza, Tunisijā gāza, Lībija gāza, Sīrijā groibeja gāzt - visur ASV un Trumps atbalstīja.... Jemenā - tauta gāza Diktatoru, Jemenas Diktators aizbēga uz Saudi Arabiju pēc palīdzības....Saudīti pieteica karu Jemenai, ASV atbalstīja..... tapēc lai būtu Saudītu Diktators Jemenā....
Salvis Dišlers
12. jūlijā 02:01
Šiītu mācība ir Pareiza mācība Šiīti ir ļoti labi cilvēki, pavisam savādāki ka Vahhabīti vai Saudīti!
Salvis Dišlers
12. jūlijā 02:02
Iemācies atšķirības - starp Šiītiem un Sunnītiem - tās pavisam dažādas lietas!
aivo davidson
12. jūlijā 02:12
Vienīgā patiesība ir Bībelē, to sarakstījuši aptuveni 40 cilvēku, kas dzīvojuši dažādos laikos un tur nav pretrunu. Jebkas cits ir maldu mācības. Tieši tādēļ ka neviens cilvēks nav labs, arī tevis minētie šiīti jo visi ir grekojuši, 1 grēks automātiski - nāve! Tādēļ tik ļoti Dievs pasauli mīlējis ka sūtīja savu vienīgo Dēlu lai Viņš nomirtu par visiem un neviens kas Viņam tic nemirtu bet iegūtu mūžīgo dzīvību. Un cik kristiešu "jezuītu" islamistu ISIS noslepkavoja!? Tas Salvi, normāli! Arī Nigērijā BOKO Haram islamisti slepkavoja kristiešus! Bībelē rakstīts ka pēc viņu darbiem jums būs tos atpazīt.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi