Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
34 komentāri
Sakārtot:
vēl viens pārkāpums ir
11. jūlijā 20:35
Broka- gan kā fakts, gan tas , ka viņa , strādājot vairākās darba vietās vienlaicīgi, nevar atrasties LU. Kā tas vispār var notikt?Ko saka par šo VID, darba inspekcija un kas mums vēl ir par kantoriem... Visu cieņu Muižnieka kungam, bet iepelējošo lu arī vajag izmēst- nu pie viena, kad prezidents mēzīs visu valsti.
Gudrītis no Saules pilsētas
11. jūlijā 20:43
Negrib apstiprināt, jo ir auzās ar skolotājiem apsolīto algas pielikumu, ko gribēja segt no pārdotajiem LU īpašumiem. Un, ja pie šprices ir Mužnieks, tad šādu shēmu JKP nevar īstenot. Var tikai turpināt solīt un melot skolotājiem/sabiedrībai, ka viss būs labi un nauda būs. Un ar pārkāpumiem vēlēšanās šeit nav sakara nekāda.
Margarēta
11. jūlijā 20:59
Ļoti saprātīgi no Šuplinskas k-dzes puses. Varam tomēr sagaidīt, ka valsts augstkolas rektoru, kas saņem pasakainu algu, ievēlē godīgās vēlēšanās un bez šaubām, vai kandidāts ir vai nav ievēlēts. LU ir vajadzīgas pārmaiņas. LU reitings ir zems un krītas, līmenis ir zems un krītas, rektora birojā ir savilktas aizdomīgas personas ar sliktu reputāciju. Tā nevar turpināties! LU IR arī godīgi cilvēki, kas var godam ieņemt šo amatu bez visādām brokām un bez intrigu pilnām vēlēšanām, kur kāds paziņo, ka ievēlēts ir kandidāts, par kuru nodots vairāk PRET balsu nekā PAR balsu.
a kā šim
11. jūlijā 20:59
ar čekass maisiem?
a kā šim
11. jūlijā 21:00
ar čekass maisiem?
Par Broku
11. jūlijā 21:02
skaidrs - nu nevar cilvēks STRĀDĀT trīs darbos, pie tam ļoti atbildīgos. Par Muižnieku - puse par, puse pret - grūti komentēt...
jhgjhjhgjhjhjjgjghj
11. jūlijā 21:04
vai alkanauti vsp drīkst ieņemt šādus amatus?
ak vai
11. jūlijā 21:07
Nu gan ministre.... atkal pie galma astrologa bijusi? Slēdziens būs pēc nedēļas, bet ministre jau zina, kas tur būs rakstīts... Vai arī viņa vēl skaidrāk zina, kam tur ir jābūt un nekas cits nemaz nevar būt! Un nemaz nedrīkst būt, jo IKVD jau ir ministrijas padota iestāde- vai nu būs pareizais teksts, vai atlūgums uz galda.... Ministres cienīga darbība partejiskā izpratnē, partija jau te viena pareizā ak vai
Galvenais
11. jūlijā 21:09
Galvenais lai brokas varētu turpināt sēdēt pie siles un saņemt pasakainas polučkas!
FAŠISTU CŪKAS
11. jūlijā 21:18
Latvijas Republikas Satversme, 100, pants. Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta. UN SATVERSME NEPIEPRASA PIRMS UZSKATU PAUŠANAS SAŅEMT ATŌĻAUJU NE NO VIENA FAŠISTOJOŠA CŪKAS, VAI VIŅU SAKUTU GATIS MADŽIŅŠ, OSKARS REKŠŅA VAI VĒL KĀ. NU BET ANGELA MERIKELE, JA FAŠISTU KROPLIS PĀRKĀPJ SATVERSMI, TIKS APSMIETA ŠAJĀ TĒMĀ. VECENĪT, EJ PATI KAMĒR NEESI NOKRITUSI PASĀKUMA LAIKĀ, TU JAU ESI KĻUVUSI PAR APSMIEKLU KĀ BIEDRS BREŽŅEVS!
piekrītu ministrei
11. jūlijā 21:23
I.Muižnieks ir korporelis, un nav viņam vietas LU rektora amatā. Korporeļiem jāpateicas ka esam tādā nabadzībā. Lūdzu lasiet grāmatu "25 gadi sektā" sarakstījis Māris Ruks.
piekritējam
11. jūlijā 21:34
vai tu pamuļķi, maz zini, kas tas korporelis tāds ir? :P
cfkkdjd
11. jūlijā 21:34
Šitais gan viens lecīgs tips!
piekritējam
11. jūlijā 21:37
vai tu pa muļķi maz zini, kas tas korporelis tāds ir?
`
11. jūlijā 21:38
LU rektors Muižnieks par savu vārdu VDK kartotēkā uzzinājis pirms 5 gadiem ha ha ha

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi