Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
31 komentārs
Sakārtot:
f
11. jūlijā 18:35
būtu palaiduši brīvībā. nevis zoodārzs bet dzīvnieku cietums
...
11. jūlijā 18:37
Es arī nomirtu, ja man tādā zvēru cietumā būtu jādzīvo.
...
11. jūlijā 18:52
Kad tu cilvēks, jau kā pieaudzis, pēdz daudziem gadiem apciemo piemēram vasarnīcu, kurā esi pavadījis bērnības vasaras - tā liekas tik maziņa, tik miniatūra. Lai gan tad taču tur bija tāds plašums kur izskrieties un izdauzīties. Tik daudz interesantā. Un visi kakti ar visiem notikumiem un noslēpmiem. Bet tagad - tas viss ir tik tuvu, tik mazs un jauks, ka šķiet to var plaukstā paņemt un samīļot. Vietas paliek maziņas, kad tu pieaudz... Arī zooloģiskais dārzs. Un ja mazās acis tur redz kur skriet un redz tos zvērus. Tad lielam tur ieejot pēc pagājušajiem gadiem. Tas nav mājīgs, tas ir šaurs. Tas nav mīļš un saujā paņemams. Tur taču dzīvas radības dzīvo! Burtiski viena otrai uz galvas. Komunālais dzīvoklis. Zvēru cietums. Es jau saprotu, ka ZOOdārza darbinieka dara visu kas iespējams ar tiem līdzekļiem un telpu, kas pieejama... Bet nu.. Varbūt nevajag? Varbūt tas vienkārši nav tā vērts? Jo pat ar visām tām rekonstrukcijām.. piedodiet, bet tas ir kā Igo "Komunālais blūzs" video klips. Tikai ar zvēriem.. Un tev vēl ir pie sāniem sīkais. Sīkais kurš priecājas, jo.. jo vienkārši sīkais tak neko vairāk nav redzējis.. Sīkais ibio pat par kasti krītiņu priecājas. Bērnu prieks nav nekāda īpašā mēraukla.. Bērns priecāsies arī par vienkāršu pastaigu ar vecākiem. Būros saspiesti zvēri nav obligāts priekšnosacījums bērna priekam :) Tā ka.. Nu es nez.. Tas štrunts mums tiešām ir vajadzīgs, ja labāku nevaram, neprotam, negribam, nav naudas?
Samanta
11. jūlijā 18:55
Nu tas ir baisi..... Nabaga dzīvnieki, ne pie kā vainīgi un šādi nomirt..... Vajadzētu atļaut turēt tikai apdraudētos dzīvniekus kuri jācenšas pavairot jo draud izmiršana, bet tādus roņus laist brīvībā!!!!!
pareizais
11. jūlijā 18:58
Līdaka vainīgs!
Bez reņģēm :(
11. jūlijā 19:03
Zvejnieki gan teiktu, vajag viņus, visus, apsist !
X
11. jūlijā 19:04
JA ZOODĀRZA VESELĪBAS APRŪPES BUDŽETS ,KĀ VALSTĪ...
pp
11. jūlijā 19:10
"x" valstī iedzīvotājiem ir OK, bet ka zoodārzs pavairo roņus tas ir ļoti slikti, jo roņi Latvijas jūras ūdeņos ir savairojošies tik daudz..kā tarakāni, vai žurkas.....tuvu 100 reizes vairāk kā normāli, visas zivis apēd.....lai ēd tie roņi, Latvija ir bagāta pirksim zivis no Norvēģijas....vietējās zivis roņiem!!!
zambala
11. jūlijā 19:39
Apmēram tas pats kā teiktu ka apmiruši pavasarī izglabtie bēgļi dēļ aukstuma refridžeratorā! Tikai bēgļi visbiežāk paši bija izvēlējušies tādu maršrutu, bet roņi nē!
zambala
11. jūlijā 19:41
pp Latvija nezvejo zivis, tās tiek roņiem; senāk - Latvija bija Zvejnieku kolhozi, zvejnieku ciematiņi, šprotes un kas nē, bet ar Neatkarīgu Latviju to visu likvidēja, paldies Dievam!
ha, ha
11. jūlijā 20:14
Līdzīgi rīkojas prātu izkūkojušie velkamisti, kuri par zvēru dārzu iedomājušies visu Eiropu.
Decoy
11. jūlijā 20:58
Person is somehow related to Hiltons regardless if also related to other beings.
flix
11. jūlijā 21:02
nekas,būs gaļa ar ko barot plēsējus....
ap-17
11. jūlijā 21:03
ja roni NOMIRST,tad Mucenieku begli NOBEIDZAS....navejosa,tikai afrikaniem raksturiga infekcija....turpinat?
skumjas acis
11. jūlijā 21:11
Skumji...Bet nevajag izsamist, galvenais tos krātiņus nostiprināt kārtīgi-- gana daudz lopiņu klīst visapārt ar cilvēku maskām Tur saraksts garu garais un ne jau pirmā te izlauzusies "gada kaza" Bija pasen zinās par šada titula piešķiršanu izm

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi