Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
19 komentāri
Sakārtot:
Valdis Felsbergs
11. jūlijā 17:42
Nesapratu, kur ir noziegums: palīdzēt cilvēkiem atrast darbu, ko viņas pašas grib.
AAAAAAA
11. jūlijā 17:53
perversijas , prostitūcija, aborti un porno taču mūsdienu liberastismā skaitās "progresīvi" .. :)
Jāzeps Vīnes
11. jūlijā 18:03
Skandināvu it kā sociāli pareizais modelis ir sen sevi izdzīvojis !! Vācija, Austrija un Šveice, tie ir īstie modeļi !!! Kas cilvēkam patik bez piespiešanas no citu puses, tas ir atļauts !!! Jo skandināvu modelis tāpat ir liekulības modelis !!!!
11. jūlijā 18:14
Tās tak Lienītes kājas!
Latvijas prezis Ļevits
11. jūlijā 18:15
savervējis 3 politiski mauciskas partijas NA VIENOTĪBA ZZS
Sēņu vecis Ribovskijs Na petuhs
11. jūlijā 18:17
a mani savervēja na un vīnotības pitarasi tagad kalpoju pie viņiem un saņemu sūda grašus un pipjus pokaļā Jasne? Koē?
> AAAAAA
11. jūlijā 18:24
Jā.. Tikai Izrēla ir sūri nacionāli konservatīva valsts. Ar saviem plusiem un mīnusiem protams.. kā jau visas valstis. Bet tur nekāda īsti liberastija nenotiek. Obligātais dienests visiem pilsoņiem. Nežīdi - otrās šķiras pilsoņi. Žīdiem jāsaņem atļaujas lai precētos... Ja nemaldos, tad praids laikam tur aplauzās.. Bet es varu kļūdīties. Nesekoju varavīkšņu karoga gaitām. Tur viss diezgan pa skarbo un bez ucināšanās. Liberasti patiesībā apkakātos, ja saprastu kā šamie tur pie sevis lietas kārto :)) Cita lieta, ka atšķirībā no citiem nacistu režīmiem - Izrēla protams neiespringst īpaši uz ekspansiju. Cik toreiz atsita tiem kas viņiem bāzās virsū - ar to šiem pilnīgi pietiek un viņi tur dzīvo kā grib. Ja kādam kas nepatīk - apkārt kaudze musulmaņu, kas klapē savas sievas, dzer kamieļu mīzalus, met no jumtiem pediņus un bāž cietumā meitenes par staigāšanu īsos bruncīšos.. var iet dzīvot pie šiem un provēt savu liberastiju tur. :) Bet vervēšana prostitūcijai ir pussolis līdz cilvēktirdzniecībai. Pat ja šoreiz bija legāli vai puslegāli. Tie vergu tirgoņi tur pat vien ir. Pie kam - musulmaņu zemēs jau verdzība ir. Viss notiek kā vecajos labajos.
Cionas kalns
11. jūlijā 18:30
Ebreju izvirtuļi...
otk
11. jūlijā 18:43
Brāķi vai piegādāja?
Tambolv
11. jūlijā 19:10
Tagad jau baigi daudz visādu ieleņu, visi sex čati utt.
Nu ja
11. jūlijā 19:12
Es arī nesapratu, kur šeit nozoiegums!? Nevienu no šīm padauzām taču ar varu neviens nespieda. Cilvēks tikai palīdzēja maukām atrast piemērotu un labi apmaksātu darbu, kuru viņas pašas meklēja.
zambala
11. jūlijā 19:51
Pierunāt ir tas pats kas mēgināt piespiest; cita reize var arī piedrudēt; Ne jau cilvēki paši to izvēlas, bet visbiežak - Naudas trūkums un kapitālistiskā konkurences cīņa, bezdarbs un naudas trūkums piespiež cilvēkus nodoties Prostitūcijai, dažreiz seksualai, citreiz intelektualai, citreiz fiziskai verdzībai! Un par piespiešanu vergot draudot ar Naudas līdzekļu trūkumu - ir atbildīga Valsts, Valsts Iekarta un Vadošās Amatpersonas - kurām ir jaatbild par Cilvēku Labklājību un Morālo Staju un Cilvēka Tiesībām!
zambala
11. jūlijā 19:55
Politiķi arī mums saka - Kā Var Nesolīt?! - Un tad arī pārējā tauta lai seko viņu piemēram?! - Tāpēc Politiķu Solījumi - ir jaatzīst par Civilo Kontraktu - un Solījumu burtiskas neizpildīšanas gadījuma - Politiķi ir Jatiesā; līdzīgi kā par Patērētaju Tīšu Maldinašanu - var sodīt dažādus tirgotājus un biznesmeņus! Kā ir Patērētaju Tiesību Aizsardzība, tad kapēc nav Vēlētaju Tiesību Aizsardzības Birojs?!
FAŠISTU CŪKAS
11. jūlijā 21:20
Latvijas Republikas Satversme, 100. pants. Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta. UN SATVERSME NEPIEPRASA PIRMS UZSKATU PAUŠANAS SAŅEMT ATĻAUJU NE NO VIENA FAŠISTOJOŠA CŪKAS, VAI VIŅU SAUKTU GATIS MADŽIŅŠ, OSKARS REKŠŅA VAI VĒL KĀ. NU BET ANGELA MERKELE, JA FAŠISTU KROPLIS PĀRKĀPJ SATVERSMI, TIKS APSMIETA ŠAJĀ TĒMĀ. VECENĪT, EJ PROM PATI KAMĒR NEESI NOKRITUSI PASĀKUMA LAIKĀ, TU JAU ESI KĻUVUSI PAR APSMIEKLU KĀ BIEDRS BREŽŅEVS!
galvā pistais kambala
11. jūlijā 21:22
Ja galvā pistam kremļa nacistam trūkst naudas, varbūt jāsāk darba laikā strādāt, ko, debil tu?

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi