Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
166 komentāri
Sakārtot:
jauns vīrietis
6. jūlijā 08:09
Būdams stulbs un nevaldīdams iekāri, apprecējos ar jauku, skaistu sievieti. Sākumā viss bija labi, mums piedzima divi bērni, bet tad attiecības izjuka. Tagad man jāmaksā alimenti un gandrīz neko vairs nevaru atļauties. Viņai jau ir cits vietā, bet, tiklīdz sieviete uzzina, ka man ir bērni, nevēlās veidot neko nopietnu. Būtībā sīči un egoistiskā ex sieva, kurai tos vajadzēja, man sabojāja dzīvi.
Onslows
6. jūlijā 08:11
Pitariem alimentu nemaksātājiem vajag vienkārši nogriezt čibrikus!
Nejaukas es
6. jūlijā 08:14
Nu ko ta nu,ko ta nu daļu jau atgūst ar nodokļiem.
to Onslows
6. jūlijā 08:15
Vai tad vecis vainīgs, ka šī tableti aizmirst iedzert? kāpēc man par to jāatbild? man bērni simt gadus nav vajadzīgi.
Elina
6. jūlijā 08:15
Jauns virietis Tā ir, ja domā ar nepareizo galu
jauns vīrietis to Elīna
6. jūlijā 08:18
Problēma ir tajā, ka neturat solījumus. Pirms bērniem esat gatavas mainīt pamperus, pēc dzemdībām notievēt. Bet tiklīdz izspiežat brēkulis, solījumi aizmirstās.
vv
6. jūlijā 08:20
Lai to mazinātu ir vēl stipri jāapkaro ēnu ekonomika,lai nebūtu dažādiem parādniekiem[alimentu akcīzes kredītu] iespēju strādāt nelegāli.Un vēl noteikti jāveic aktīva sadarbība visā ES ,lai no parādniekiem ,kuri strādā tur piedzītu parādus.Ieteiktu VID arī kontrolēt latviešu uzņēmējus ,kuri strādā ES piemēram dažas celtniecības firmas nodarbina šādus parādniekus,bet algas pārskaita uz trešajām personām.
to vv
6. jūlijā 08:22
Ar šādām metodēm panāks tikai to, ka tauta izmirs vēl ātrāk. Tagad vismaz vīriešiem ir plāns B.
f
6. jūlijā 08:22
haha a man nav bērni un es drāžu visas kas pagadās
vv
6. jūlijā 08:26
Plāns B ir čakarēt savu bērnu un valsti apsveicu ar tādiem uzskatiem tiešām normālu sabiedrību neuzcelt.Savoku laikos vismaz visiem bija skaidrs ,ka tevi pa visu savienību meklēs ja nemaksāsi alimentus ,vai neatdosi aizņēmumu.
To to vv
6. jūlijā 08:27
Tad jau labi, ka tādi bezatbildīgi nevairosies. Kāpēc atbildīgām ģimenēm jāmaksā nodokļi, lai valsts varētu maksāt uzturlīdzekļus parazītiem.
Juris
6. jūlijā 08:27
da neko jau viņi nevar izdarīt! strādāju celtniecībā un negrasos smagā darba augļus dalīt ar resno sievu un nesmukajiem bērniem! lai tā cūka pati iet strādāt un uztur bērneļus, ja ne, lai nodot valsts aprūpē!
Dons
6. jūlijā 08:28
Valstij ir jārūpējas par demogrāfiju, jo bez cilvēkiem valsts nevar pastāvēt, nebūs ko "cirpt".Tā kā nav ko te gausties - maksājiet vien tālāk.
To to vv
6. jūlijā 08:30
Tad jau labi, ka tādi nevairosies. Kāpēc atbildīgām ģimenēm jāmaksā lieli nodokļi, lai valsts varētu izmaksāt uzturlīdzekļus parazītiem.
Elina
6. jūlijā 08:32
jauns vīrietis Normālai sievietei vīrietis ar PŪRU nav norakatāms.tā ka neķer kreņķi un mīli savus bērneļus

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi