Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
12 komentāri
Sakārtot:
čangaļi ruļavoj
5. jūlijā 17:59
lielakas izredzes Zepam būtu kļūt par Murmastienas mèru )
Rūķis
5. jūlijā 18:13
Nu jā, jā - par Rīgas pilsētu ( iedzīvotāju maksājumu makiem ) rūpējas partijas, nevis pilsētas saimniecības vadīšanas speciālisti. Bedres kā bija, tā ir un pieaug, pilsētas apzaļumošana samazināta ( koki un augi tiek sodīti par pieaugošo smogu, putekļiem un ūdens patēriņu )
Noyb
5. jūlijā 18:16
Vel nav 8tais, vasaras|gada beigas bet labak ir kadu laiku noverot ne tikai personu jo personai var meginat ieriebt del parpratuma un var nejausi atzities ikdiena jo viss velk uz to ka tiesam patiess vai maldinats..vismaz tur kur sajutas..ne visi speletaji spele pec noteikumiem..varbut tapec apbizojas.
KRISTER
5. jūlijā 18:23
Rīgas mēru ievēl vienīgi un tikai rīdzinieki__ viss cits ,kas viņu ieceļ RD mēra amat'ir kriminālnoziegums pret konstitūciju..
...
5. jūlijā 18:23
Lai ir Zeps ! Es par!
inara kalinina
5. jūlijā 19:46
Krievijas zemo cenu aviokompānija "Pobeda" piektdien sāks lidot maršrutā Rīga-Maskava, paziņojusi aviokompānija.
We
5. jūlijā 20:30
To pat venerologs var pateikt, ka izredzes nekādas.
raica
5. jūlijā 21:43
kas ir tikai viens politologs ka sitais skibacis krievu jusminatajs
4
5. jūlijā 23:11
tie izskirs, kas bus mers. vai nu vienäa puse, vai oträ. matemätika ir izcila zinätne!
Yes
6. jūlijā 00:52
Ušakovieši patiesībā pašlaik grib tikt no varas vaļā, - nāks gaismā daudzas nelabas lietas un katastrofāli trūks naudas. Tāpēc vajag to visu uzgrūzt tagadējai opozīcijai, tā ne visai cieši turas kopā, ir atradinājusies strādāt un 2 gados neko labu nespēs parādīt. Un Saskaņai būs vislabākās izredzes pēc 2 gadiem savu varu atjaunot. Līdzīgi kā nesen Vienotība izdarījās Saeimā: nometa varu zaļzemniekiem pie kājām, tie 2 gados nespēja savākt Vienotības 8 gados "sastrādāto", to vēl papildinot ar stulbām reformām, un tādā veidā Vienotība ne tikai izglābās no skuju takas, bet ir atkal zirgā! ZZS - žogmalē - pašu muļķības un lētticības dēļ. Kā galvenie vaininieki par Vienotības grēkiem. RD opozīcijai ir no kā mācīties, lai nedarītu muļķības.
Jupis
6. jūlijā 07:39
Pieprasam Trampu par latvijas prezidentu! 51 štats -Latvija.
Abžēliņ.
6. jūlijā 19:22
Tas tak sen zināms, ka Burovs būs. Jau tad, kad marioneti ielika joka pēc uz mēnesi.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi