Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
12 komentāri
Sakārtot:
Kurmis Kurmis
24. jūnijā 10:56
Hmm,Andris Ērglis?Bet vakar viņš uzstājās krastmalā ar R.Paulu!Tad jau sanāk,ka Līgo svētki Norvēģijā svinēti agrāk!? Jeb Kas Jauns kaut ko jauc?Interesanti gan....
Austris Hermanis
24. jūnijā 11:11
A.Ērglis bija Rīgā (pats redzēju), ir vēl kāds ?
Inese Karnīte
24. jūnijā 12:09
Kas na
Inese Karnīte
24. jūnijā 12:10
Kārtējā cilvēku ievilunasāšana norvēģijā , tajās lamatās.
verners veliks
24. jūnijā 12:15
Paskaidrojums. Sveetki tika svineeti sestdien 22.06. Naakamajaa riitaa agri maakslinieki lidoja atpakalj uz Latviju, lai uzstaatos Liigo pasaakumaa Riigaa.
beerdrinkers
24. jūnijā 13:25
Bet ja Līgo būtu iekritis ceturtdienā, tad svinētu iepriekšējā sestdienā? Ne ne, svētki ir jāsvin tad, kad tie ir, nevis tad, kad nākamā diena ir brīva. Un, verner, par kādiem "māksliniekiem" tu runā? Kādu mākslas virzienu Ērglis pārstāv?
aivo davidson
24. jūnijā 15:46
1990 Atmoda, "Pērkons " savulaik tik labi viss izskatījās, bet pēc 29 gadiem Latvija ir "trubā" Runājot par valsts noslēpumu, tas ir viennozīmīgi kaut kas negodīgs, ne velti latviešu izteiciens: " Kas čukst tas melo!" Situācijas apraksts: Šķiet, ka pienācis laiks jautāt Trampam un trimdas latviešiem, izveidot Latviešu rezervātu ASV vai Kanādā! Geopolitiski: " We all live in America". Jo Latvijā māju vairs nav un nevaram atļauties tajā dzīvot! Jau mēģinājām atgriezties nesanāca, galus kopā savilkt nevarējām! LV problēma, tā, ka 1990 gadā kad Latvijai jākļūst neatkarīgai varu pārtvēra VDK kopā ar komunistiem un org noziedzību un korumpētiem naudas rausējiem. Tas izskaidro VDK sarakstu slepenošanu un nomuļļāšanu veselus 29 GADUS! Seriously!?!? Latvijas valsts ir ierobežotas cilvēku grupas ienākumu centrs, kas piesedzas ar valsts karogu un kuriem valsts ir pie pakaļas! Mūsu tautas rīcības plāns, ir neorganizēt "raganu medības" bet, piedot tiem kas patiesībā parvalda valsti un aizmirst viņu parkāpumus. Pastāstīt cik viņi ir nožēlojamā situācijā, jo domā ka esam pērtiķu radinieki! VĒRTĪBU SISTĒMA ir nepareiza! Egoisti! Es zinu vārdus uz uzvārdus, tiem, kuriem KNAB neko nevar izdarīt, vardus, uzvardus nerakstīšu. Evolūcijas teorija ir MELI, mēs visi nonāksim Rādītāja priekšā un katram būs jāatbild par to ko sastrādājuši labo vai ļauno ! Tiesas nebūs tiem kas piemuši Jēzu Kristu, par Glābēju, kurš nomira par katra no mums, piedodot grēkus! Lasiet Jauno Deribu, Jāņa evaņģēlijs ir saprotamāks mums nav jānomaina Bordāns , Kalmeijers vai Maizītis, mums jāmaina viņu uzskati un vērtību sistēma. oligarhs Dz Soross sponsorē velkomistus cīnās pret kristīgām pamatvērtībām uz kurām savulaik bija uzcelta Rietumeiropa un ASV. Tramps cīnās pret Sorosu pašā Amerikā! Ne velti Ungarija un Izraēla Sorosu atzinušas par valsts ienaidnieku! Sorosītus ārā no Latvijas valdības! SOROSA cilvēki: Ījabs, Rubesa, Viņķele, Putnis, Levits un diemžēl Mr. Kariņš un Rinkevičs ir liberaliski. LIBERĀLISMS degradē pamatvērtības un iznīcina nacijas tas ir tas valsts drošības jautajums #1! Nevajag mūs biedēt uz novērst uzmanību ar "Krievi Nāk!" Tieši tādēļ esam NATO, ta ka Relax. Kopš mūs ar viltu iekļāva EU esam 3šā nabadzīgākā valsts Eiropas Savienībā! Mani radinieki kas dažādu iemeslu dēļ nevar evakuēties no Latvijas dzīvo nabadzīgākāk nekā Padumju laikos!?? Kāda jēga? Izskaidrojot šo! Ja Latvija ir neatkarīga valsts, kādēļ mums no ārzemēm regulāri $$$ uz Latviju jāsūta!??
Werrtyu Sgfjgkhl
24. jūnijā 16:31
Norvēgijā ir stipra Latviešu biedrība, Kas daudz palīdzēja Latvijai neatkarības sākuma, arī tur dzivojošiem latviešiem. Diemžēl, mūsu cilvēki ne viemēr to novērtēja. Pamācīsimies no norvēģiem cienīt savu tautu savas vērtības. Līdz naftas ieguves uzsākšanai Norvēģija bija pietiekami nabadzīga valsts, bet norvēģi strādāja un masveidā nebēga uz bagatakam valstīm. Viņi darīja visu, lai celtu savas tautas labklājību savās mājās. Kad Norvēgijā ieradas pirmie latvieši, neviens ar vinņiem nerunāja pat angļu valodā,lai strādatu bija jāmācās norvēgu valoda. Vācu okupācija Norvēgijā bija īsu brīdi, bet pat šodien viņito atceras un savu pretošnās kustību neaizmirst. Oslo muzeja ir liela ekpozīcija par so pretošanās kustību. Norvegijā nekad nebūs ka Īrija, kur pietiekoši liela daļa īru nerunā sava dzimtā valodā, bet gan angļu valodā
Nazars
24. jūnijā 19:43
Ļoti labi. Es uzskatu, ka emigranti, labākas dzīves tīkotāji, banānu meklētāji, kas neprot cīnīties ar grūtībām, neko normālu nav pelnījuši. Lai viņi iztiek ar ērgli!:D Tā viņiem vajag!
Egle
24. jūnijā 21:13
Kā izskatās Trulie , homofobiskie postpadomju latvieši, kaut gan tur viņi par tādiem pāķiem nevar būt kā Latvijā.
Egle
24. jūnijā 22:15
Es tur skūpstītos visu vakaru, lai postpadomju pāķi, homofobiskie latvieši apvemjas.
beerdrinkers
24. jūnijā 22:20
aivo davidson, tu esi sūda dalbojobs, tavi copy/ paste palagi ir huiņa totālā. Ej dirst, urlān.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi