Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
11 komentāri
Sakārtot:
Dzintars Lielais
18. jūnijā 19:46
Šodien tieši braucām pa Dpils šoseju,tā uz 100-110 km.,ko jūs domājat ,visi tešs garām ,murgs kaut kāds ,tur tieši tas pats ,vainīgs ātrums,bet nu vajag jau tos dullos mazliet apdauzīt
Gunārs Puriņš
18. jūnijā 20:04
''VP skaidro negadījuma iemeslus''...Kas tur ko skaidrot? Fotoradars skrēja pāri ceļam! Visticamāk tas mazais-trijkājis, to visgrūtāk pamanīt.
Enrico Mantales
18. jūnijā 20:08
Kādēļ jūs nepieprasāt no valdības pieņemt mērus lai mazinātu šo nejēdzību???KATRU dienu ziņo par bojāgājušajiem.Rītdien tāds varat būt jūs pats vai jūsu tuvākie.Samierināšanās ar nejēdzību arī ir nejēdzība.Var daudz ko darīt lietas labā,uzlikt vairāk ātruma ierobežojumu,stingrākus sodus,nodalīt braukšanas joslas lai pusaizmidzis pretimbraucošais neiemaucas jūsu mašīnā,utt. Bet jūs jau paši to nepieprasat,tamdēļ tas var turpināties.Un rītā atkal būs šāda ziņa,un parītā,.....
Andris Plivna
18. jūnijā 20:09
Lielākus sodus vajag par ātrumu pārsniegšanu vajag un Radarus vairāk noteiktās vietās!
Sēņu Vecis
18. jūnijā 20:27
Šodien tieši braucām pa Dpils šoseju,tā uz 100-110 km., ========================================================================= ar 100 - 110 km/ h, nevis " uz 100 -110 km " . Tā raksta tavā krievu valodā.
Anatolijs Vorza
18. jūnijā 21:27
Tur ir normals celch , pa to vienmeer uz Riigu braucu , nepatiik KOKNESE -TIINUZI , ir kaadas divas ziimes apdziit aizliegts , policija arii manaama izbraucot no KOKNESES , RIIGAS VIRZIENAA , PA KREISI PLJAVAA , vainiigs cilveeciskais faktors , nevajag paarveerteet savu meistariibu un Juusu auto jaudu . LIIDZJUUTIIBA TUVINIEKIEM , ESAM PRAATIIGI .
andis
18. jūnijā 21:56
> sēņu vecis. kurš kārtīgs letiņš var iztikt bez rusicismiem. braukt uz 100 km/h, glabāt pie temperatūras 25, apsveikt ar uzvaru (apsveikt var AR ziediem, par uzvaru apsveic)
Sēņu Vecis
18. jūnijā 22:14
> sēņu vecis. kurš kārtīgs letiņš var iztikt bez rusicismiem. braukt uz 100 km/h, glabāt pie temperatūras 25, apsveikt ar uzvaru (apsveikt var AR ziediem, par uzvaru apsveic) ========================================================================== Tādi rusicizmi ir " nawalom " . Kā rusicismu paraugs varētu būt - " amerikāņu kosmosa kuģis p i e z e m ē j ā s Atlantijas okeānā " un " Apollo 12 p i e z e m ē j ā s uz Mēness kādā tur jūrā " .
Ivars Vanags
18. jūnijā 22:26
Kur jāskrien? Kapos salidojums? Kā esmu novērojis, ka ik pa laikam skrējēji apdzen vietās, kur saprātīgs šoferis nekad neapdzītu. Tas kaut kāds pofigisms par savu un līdzcilvēku dzīvību?
Stalkers Stalkers
18. jūnijā 22:29
Viss saprotams līdz atziņai, ka Sēņu Vecis nekad neiebilst "anglicismam" vai tur kādam "ķīnismam". Tad viņš aiztiek tikai komatus. Tīra pastala.
Sēņu Vecis
18. jūnijā 23:02
Viss saprotams līdz atziņai, ka Stalkers nekad neiebilst rusicismam vai tur kādam "ķīnismam". Tad viņš aiztiek tikai komatus. Tīrais lāpots. **************** Kremļa plānprātiņ, rādi šurpam manus ānglicismus . Slabo ?

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi