Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
4 komentāri
Sakārtot:
Reinis
17. jūnijā 22:58
Kārtējais nedomātās, kurš visticamāk lēni apdzina ar atļauto ātrumu....laikam tuvumā bija radars.......tāda nu mums ir satiksmes drošība, ātrumu nepārsniedz....jo ja pārsniegsi, radars fiksēs un būs sods un šūdi..... Labāk iet ar kājām, nekā šos murgus kā sačakarēta satiksme pat domāt! Cerams līķu nav? Tie jau tikai statistikai, lai vairāk radarus uzliktu.....bet nevis lai uzlabotu drošu satiksmi, vismaz rodas tāds iespaids, jo mums ir svarīgi valsts resori un milzīgas naudas tērē un lielus sodus uzliek...bet dzīvē izrādās viss sliktāk avāriju vairāk kauktas nav kārtībā???
pipars
17. jūnijā 23:16
"Reini" es gan redzēju Līgatnē avāriju ar 4iem līķiem, tur tāds kalniņš kur līgatnes upe tek, ziemā nebija uzbēruši pretslīdes materiālu.....fūres abās kalna pusēs spolēja un mēģināja tikt otrā pusē, bet ceļš bija ar ledu pārklāts, vajadzēja ieskrējienu un ātrumu un rindas automašīnām bija pat kilometra garumā...tad kāds džips mēģināja apdzīt rindu un nokļuva zem pretimbraucošais fūres ......ja būtu mazliet ātrumu pārsniedzis būtu izvairījies no situācijas un pats un viņa ģimene būtu dzīva.....
Amadejs
18. jūnijā 10:34
Tur ir tā nepārredzams līkums.Pieļauju ka vainīga neapdomīga apdzīšana..ir ļoti daudz tādu braucēju ,kas apdzen paļaujoties ka gan jau pretīmbraucējs piebremzēs..
eh
18. jūnijā 12:51
grūti bija paņemt drusku uz malu?

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi