Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
15 komentāri
Sakārtot:
Vasja
14. jūnijā 22:26
jo tiks samazināts administratīvi birokrātiskais aparāts
Būtu
14. jūnijā 22:44
es tur deputāts, domātu līdzīgi. Kā iedzīvotājam - skaidrs, ka tie patvaldību ģimenes uzņēmumi jāsamazina. Ka tik ne jālikvidē. Rīgas apriņķis un viss. Uz Rīgas centru visi mierīgi var aizbraukt. Padomju laikā Rīgas rajonam viss notika Lāčplēša ielā.
Juhans
14. jūnijā 23:03
Pilnīgi piekrītu, jo činavnieku mazināšana ir reāls ieguvums valstij, bet ne činavniekiem.
guru
14. jūnijā 23:59
Tad jāpalīdz saskatīt.... sākt vajadzētu ar tiem, kas nodokļus maksā kolhozā, bet infrastruktūru par brīvu izmanto Rīga, kur tad vēl darbaspēka nodoklītis jauks būtu saprāta pazīmju atgūšanai
Varbūt tā
15. jūnijā 01:52
Kāpēc nekas nekļūs labāks un pareizāks no šīm akadēmiskām formulām ? Tāpēc , ka teoriju autori neanalizē izveidotās Ekonomikas kvalitāti un darbojas šīs nekorektās situācijas ietvaros . Tas būtu , ja jums projekta realizācijai vajadzētu 100 miljonus , bet jums iedod tikai 10 miljonus un neko mainīt reālā situācijā , lai jūs šos 100 miljonus , kā valsts pārstāvis nopelnītu , jums neļauj ! Un tad arī notiek tas , ko dēvē no vienas kuļķenes pārbēršanu otrā un atpakaļ ! Tas pats ir visās jomās , jo nedarbojas Latvijas valsts kapitāls , kā biznesa partneris ! Viss noslēdzas naudas trūkumā , jo valsts saņem tikai nodokļus , bet peļņu iegūst tie , kuri diktē savus noteikumus !
sendenī
15. jūnijā 02:51
Nekad neaizmirstiet to, ka tas Pūce ielīda politikā tikai lai zagtu un nekā cita dēļ. VARAM reģionālās reformas līdzekļi ir ideāls izsaimniekošanas naudas pumpis.
mareks
15. jūnijā 08:54
visa valsts sistēma uz zagšanas pastāv un shēmām ,protams ka neko nevinnē ,bet tūkstošiem ierēdņu miljonus papīru pārcilā ,visa valsts ekonomika ,cenu celšana ,arvien jaunu nodokļu izgudrošana ,vai tad Latvija ko ražo nedaudz no pārtikas un viss ,valdība sagrāva visus vefus ,cukurus stikla ražotnes ,visā pasaulē var ražot bet Latvijā nevar ,citur atbalsta vietējo razotāju ,bet musu valdība atbalsta rietumu ražotājus ,tiek darīts viss lai šeit nekā lēta nav
valkas primaks
15. jūnijā 09:02
vectēvs teica ,pie Latvijas visu laiku labākā prezidenta Ulmaņa Kārļa bija pagastā viens kārīibnieks un viens pagasta skrīveris kurs rakstīja papīrus ,šodienas Latvija ir pensionaru un ierēdņu valsts ,nu cik tad strādājošo ir kas uztur liekēžus ,es nedomāju pensionārus bet ierēdņus ,ko vini var rakstīt cauram dienām ja neko neražo
Normunds K.
15. jūnijā 09:14
Atlaist Pūci un Pavļutu! NA ņemās pa Mārupi, kā pa savu kabatu! Teritorija līdz Cēres ielai un līdz Mārupītei ir jāpievieno Mārupei, Babīte ir jāpievieno Mārupei, Buļļusala ir jāpievieno Jūrmalai. Mangaļsala un Vecmīlgrāvis, Jaunciems, Suži jāpievieno Carnikavai / Ādažiem, turpat Berģi. Dārziņi jāpievieno Salaspilij, Ziepniekkalns Ķekavai utt.
Normunds K.
15. jūnijā 09:20
Rīga ir ūdensgalva un tā ir jāsamazina. Pilnīgi neloģiski, ka Jaunciems, Berģi ir Rīgas teritorija. Tāpat ir jāpārskata novadu robežas. Robežām jāiet tikai pa ceļiem vai upēm, grāvjiem, lai robežu redz dabā. Ir neloģiski veidojumi. Patiesībā pagastu robežas ir kolhozu robežas, kuras kaut kados 50-tajos gados noteica padomju vara, šīs robežas ir jāpārskata. Novadi ir jāpārsauc par apriņķiem, lai nejūk ar Vidzemi, Latgali un pārējiem.
Ivo
15. jūnijā 12:49
Kad Latvijā vairs nebūs gejparādes, tad mēs sāksim labāk dzīvot. Nost ar peģiku Pūci.
Žanna
15. jūnijā 13:49
Ārprāts, patiešām nekas nepalika svēts. Kāpēc Latvijā valdība nedomā par tautu, cik var zagt...
Seniors
15. jūnijā 17:05
Novadu reformas , ir Vajadzigas ! Pilniba piekritu , PUCES izveidotajam reformam , iznemot tos novadus , kurus megina pievienot RIGAI !Rigas zagli , vares vairak IZZAGT ?? ! Lai RIGA , pati tiek gala , ar savu budzetu ! Nekadus novadus NEPIEVIENOT rigai !!! Tad , sie bijusie novadi , tiks apzagti un izzagti , ka Rigas budzets !!!Jau tagad , RIGA pilna , ar cilvekiem , savukart - NOVADI izzud, jo cilvekiem , NAV darba ! Celiet jaunas cukuru fabrikas , atjaunojiet betona rupnicas un parejas nozares , kuras IZZAGA sertifikatu uzpirceji !!!
Pēteris Pikše
17. jūnijā 10:49
Samaziniet deputātu skaitu novados neradot problēmas, neērtības un izdevumus novadiem. Ar paredzētajiem 7 miljoniem nepietiks, lai izbūvētu tuneli zem lidostas, kas savienotu abus novadus un varētu nodrošināt sabiedrisko transportu. Pretējā gadījumā Babītes iedzīvotājiem būs jābrauc caur Rīgu uz Mārupi.
Onka
27. augustā 09:34
Var jau pa Salaspils apvedceļu braukt uz Mārupi vai pa Jūrmalas šoseju. Bet Pūces arguments par 15000 lai varētu skolas būt pilnvērtīgas, neiztur kritiku, vismaz šajos novados. Babītes novadā vien ir 4 lielas skolas no kurām 1 pagasta (pārpildīta ap 900 skolnieku) un 3 privātās. Īsti neredzu jēgu apvienot pagastus, kam nav problēmu ar budžetu.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi