Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
13 komentāri
Sakārtot:
Ivo
14. jūnijā 16:24
Zaraza...
.
14. jūnijā 16:24
Galvenais, lai nenonāk veikala plauktos.
Pēteris
14. jūnijā 16:34
Labs un pareizs lēmums, aizsargāt patērētāju no slikta un bīstama importēta produkta, atļaujot tikai kvalitatīvu produktu realizēt Latvijā un arī ES. Latvijas vēsturē ir līdzīgi gadījumi un vēsturiskas kļūdas, caur kurām attīstījāmies uzņēmēji kļuva gudrāki, modernāki ar lielu produkcijas kvalitātes darbu apjomu......tāpēc nevaram pārmest Ukrainai kuras uzņēmēji vēlas iekarot tirgus un iegūt viņu skatījumā konvertējamus finanšu līdzekļus kuri pietrūkst vietējā ekonomikā..... Vis augam un pilnveidojamies!
Vai
14. jūnijā 16:52
galarezultaataa nav leetaak nopirkt mazliet daargaakaas vistu <izcelsmes> olas?
vecis
14. jūnijā 16:54
Lai piešķir konkurents un pārbaužu rosinātājs BALTIKOVO no savas miljonu peļņas.Nav ko šķiest nodokļu naudu.
Reinis
14. jūnijā 17:02
Tomēr svarīgi, ko pērc un ēd, saprotams ka katram naudas ir tik cik mums darba devējs maksā....reizēm nedomājam, jo jāekonomē.. Paldies Dievam, olas un gaļas produkti vairāk netiek Latvijā un ES iepirkti un lietoti no Krievijas, jo cik lasu pat Krievijā ir tik smagas problēmas ar produktu kvalitāti un korupciju, lai iesmērētu bīstamus produktus........
jusis
14. jūnijā 17:24
kāpēc Latvijā viss nenormāli dārgs ,var preci saražot ,samaksāt visādas muitas ,samaksāt šoferiem kuri ved krāvējiem un citiem ,atvest atmaksājas no otras pasaules malas Ukrainas vai Spanijas ,viņiem nav OIK nav nenormālā pvn ,viss lētāks .Tālbraucēji stāsta ka Baltijas jūrā kura nav pie Minskas zivis lētākas daudz kā Rīgā ,Spekulantu valdība mums ,kāpēc viņiem tāds pats benzīns ,tādas pašas cigaretes un pārtika lētāka ,bet kā Latvijā tā cena debesīs
Edite
14. jūnijā 17:57
Vai tad musu pasu olu nnepietiek,ka jaieved no Ukrainas.Personigi es tadas vispar nepirktu.Ta mes ar vieglu roku terejam nodoklu maksataju naudu.
Aivarro
14. jūnijā 18:24
nesaprotu, par ko liekā nauda? Tas tak PVD pamatdarbs????
Edītei
14. jūnijā 18:41
To tu paprasi naudas kārajiem tirgotājiem, kuri meklē ārzemēs lētu preci, pat apšaubāmas kvalitātes, ieved, pārdos par dārgu naudu un....... grauj Latvijas ekonomiku. Tā vietā, lai iepirktu no vietējiem ražotājiem, tā veicinot ražošanu un konkurenci, naudas - peļņas dēl izvēlas to graut.
Pārdomas
14. jūnijā 19:15
Vai nebūtu vienkāršāk pašu saimniecībām olas saražot , nevis nepārtraukti kontrolēt importēto produkciju ? Ukrainas uzņēmēji zināja , ka ir jāievēro noteiktas prasības , lai neciestu cilvēki un lai arī viņu produkciju pieņemtu Latvijā , kur jau tā ir diezgan paliela cīņa par vietu zem Saules , bet nē , tomēr paspruka problēmas kuras jau varēja paredzēt !
kaktuss
14. jūnijā 20:12
Smieklīgi, ka nav "KOE", parādījis savu asprātību ar gariem debiliem komentāriem, laikam nemaksā troļļu fermā, vai pohas?
Culturis
15. jūnijā 00:24
Nu tad tā, man par šo ir ko teikt. Nopirku baltas oliņas, neskatījos ne kas tās ražojis, ne kad realizācijas beigas, lētas, baltas, paņēmu. Un pirmo reizi, pēc ilgiem laikiem, olas omlete iznāca bez specifiskās, jau pierastās, nepatīkamās olas piesmakas. Izlasot rakstu, nolēmu paskatīties ražotāju, un redzu - Ukraina. Tagad zināšu, ka ja gribi olu bez piesmakas, tad jāpērk Ukrainā ražotās.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi