Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
129 komentāri
Sakārtot:
semjons
16. jūnijā 06:14
neticama atjautība.kurzemes biznesa modelis-sēdēt dīkstāvē un pie pirmās iespējas noraut vienreizēju čunguru un atkal sēdēt.
X
16. jūnijā 06:14
ES PERSONĪGI-BOIKOTĒŠU,NEVARU SAMIERINĀTIES AR ALKATĪBU!!!...
divi X
16. jūnijā 06:33
Es vispār brīnos, ko var atrast tā neattīstītā hļupika Kaupera koncertos. Es uz tiem neietu pat tad, ja man piemaksātu. Njā, laikam OIKlandes Izmirātā dunduku vēl ir bariem.
ha ha ha
16. jūnijā 06:45
Lai ceļ kaut vai uz 1 milj. par nakti! Nedabūs neko!
IGA - 4
16. jūnijā 07:13
Kāds nieks -- akurāt pusotra mēnešalga ...
Pema
16. jūnijā 07:16
Tas taču ir slimi, tik neadekvātas cenas salikt. Vai tad miljonāri Kaupera koncertus apmeklē? Biju vienīgo reizi Jelgavā, nepatika nemaz, visi apdzērušies, bērni līdzi. Mūzika, nu... tā. Pirmais un pēdējais viņa koncerts, ko apmeklēju. Viesnīcnieki paši sevi gremdē. Nu nemaksās neviens 500 eiro pa jumtistabu. Kas maksās, tas ir neprātis, tad labāk ar autiņu braukt vai šoferi nolīgt.
he he he
16. jūnijā 07:16
Par kaupera dziedāšanu atdot 40 eur, jau ir stulbi, kur nu vēl simtus pēc koncerta maksāt. Postpadomijas valstu zvaigzne, pasaules līmeņa zvaigzne nav un nekad nebūs prāta vētra. Būs vien jābrauc atkal un jādzied pie krievijas tankiem.
Mja
16. jūnijā 07:16
Ko tur brīnīties?? Ne jau tikai deputāti un pie varas tikušie nespēj cīnīties ar savu alkatību, tas ir asinīs visiem Latvijas iedzīvotāiiem, arī "parastajam" ierindas cilvēciņam, tikai tie brēc tāpēc, ka nav tikuši "pie siles"😁
LIEPĀJNIEKS
16. jūnijā 07:17
Brauciet, mēs jums iztīrīsim kabatas!
Snuaj
16. jūnijā 07:17
Ar vidējo algu 1100 valsti nav jau nemaz tik traki
Xc
16. jūnijā 07:18
Un vel izsmeja Jurmalu kad JV laika saldejums maksaja 7 lati un letakais sampis Sovetskoe 80 latu. Tapec jau latvijai ar to biznesu nesokas neviena joma isti, jo neko nejedz un censas nopelnit uzreiz visu viena diena, censoties kko pardot par nenormali lielu naudu, bet parasti beidzas ar to, ka pietaisa bikses un darijums nesanak. Tas ir loti daudzas jomas.
ha ha ha !
16. jūnijā 07:22
Par paupera kviekšanu vēl maksāt ????????? idioti !
Nu
16. jūnijā 07:23
Saurona - VID visu redzošā acss nesnauž
Vaimonds Rejonis
16. jūnijā 07:26
Vel varetu mazliet saprast, ja tik nedabiskas cenas butu alkatigie vejinieki uzlikusi, ja Liepaja notiktu kads mega pasakums, kur uzstatos Brus Springstins, Timberleiks, Eminems, Pink, Eltons Dzhons utt bet te PV. Esmu viens no tiem kurs nekad nav sapratis vinu radito muziku, tapat ka tie divaini Instrumenti, tapec isti nesaprotu, vai kads butu tik stulbs, lai par vienu vakaru ieskaitot ar biletem un smigu Liepaja atstatu vismaz 1000euro
Kaupers Vatāns
16. jūnijā 07:34
Bet --- Krim tomēr naš ! i tanki naši bistri ......

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi