Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
93 komentāri
Sakārtot:
Juhans
12. jūnijā 21:13
Kārtējā noplūde. Un tā katru gadu.
hmm
12. jūnijā 21:17
Kurš seko whatsappam? Cik droši un neaizskarami mēs esam whatsappā? Vai ir droši whatsappā ar savām tuvākajām draudzenītēm apspriest pašus intīmākos noslēpumus, jeb kāds tos drošības vārdā" izseko, lasa, siekalojas un 'pulē raķeti'?
Ahaha
12. jūnijā 21:19
Un VISC visu dienu! pētīja paši savas saliktās skolu atpazīšanas zīmes, un ne vella nesaprata, ko salikuši! Lūk tas ir joks!
Tētuks
12. jūnijā 21:23
Direktoram 2 vietnieces?
Anna
12. jūnijā 21:23
Katru gadu skolas velk skolniekus uz augšu, kaut ar zināšanām diezgan slikti. Iestājas augstskolās un pasniedzēji brīnas, atzīmes 8,9,10 bet reālas zināšanas uz 4,5. Kad mācījos atnāca skolnieki angļu valodā A līmenis, bet reāli pat pareizi skaitīt līdz 100 neprot. Skolām dēļ reitingiem nākas vilkt vērtējumus uz augšu.
Emsis
12. jūnijā 21:25
Foto neko nepierāda. Jābūt papīram. Menti ķers 9 klasniekus?
Zāra
12. jūnijā 21:25
Lai nu pludinātājs/tāja uzpošas. Būs klāt aizturētāji, kuri darbosies nakts aizsegā😂😂💪🏿
Huiņa
12. jūnijā 21:25
Nu un? Dumjie tapat paliks dumjie.
Zāra
12. jūnijā 21:27
Lai nu pludinātājs/tāja uzpošas. Būs klāt aizturētāji, kuri darbosies nakts aizsegā😂😂💪🏿
Ludis
12. jūnijā 21:28
Es, savulaik, pisu tehnikuma direktores meitu un gadā labi ja 2x nedēļā ierados atsēdēt stundas. Bet papīrs galā bija gana smuks.
Smieklīgi
12. jūnijā 21:29
Šiem iedo gatavas atbildes 9 klasē, tad vidusskolā, tad arī augstskolā, un tad viņš kļūst par politiķi ministru un tad mēs brīnāmies kāpēc viņš tik stulbs.
> hmm
12. jūnijā 21:31
ir tāds joks, katru reizi kad pasaki - tā nav telefona saruna, kaut kur saskumst kāds drošības darbinieks :D
Decoy
12. jūnijā 21:31
Truly lifeless people would not enjoy GTA and other interesting type games and not experiment in them. Something is ignored. Also before 'i' person didn't even do friendly fire in pixel world(someone like that cannot betray on purpose team only if circumstances or provoked(wasnt in real life and cannot) but even then tried to compromise in real life situations before knew) and was normal. Some do not want person to suceed so trying to put obstacles..for lame reasons. This is ridicilous assumption based on nothing but thirst for lynch trial..no need to stfu aswell. The more person stays alive the more hypocrisy revealed.
> ahaha
12. jūnijā 21:36
par valsts iestādes darbiniekiem nemaz nebrīnos, ka saliek skolu atpazīšanas zīmes un visus papīrus aizsūta prom, a kāda zīme kurai skolai bija to neiedomājās nodokumentēt, jo bija jādzer kafija un tik tālu neviens neaizdomājās.
Juhans
12. jūnijā 21:37
Ja noplūde ir reizi gadā, tad tas ir par retu.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi