Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
16 komentāri
Sakārtot:
Izskatās
12. jūnijā 20:07
Tāpat kā ar Neka personīgi turpināsies valdošās kliķes un Vienotības slavinašana un konkurentu nomelnošana
janka
12. jūnijā 20:13
Eirokrāti ibio
Konrāds
12. jūnijā 20:17
Kas tas par dzīvnieku,asociācija?Auni,latviski mākat rakstīt?
Noyb
12. jūnijā 20:46
Nav ritigi..ir gan kautkas personigs..kadam|kadai interese lai personai nesanak pievienoties.. Parak aizdomiga notikumu seciba..parak priecajas caur zimem..par agru. Vel kautko japarbauda. Pirma iespeja nebija lidz galam. Vajag atslegu vai V lai parliecinatos. Parole nav. Tad jau sen pateiktu labu laiku atpakal. Ja pedejos brizos galva liek domas tad persona tiesam nipricom. Par ko apbizojusies uz personu?
AAAAA
12. jūnijā 20:58
Atkal liberasti pie šprices!!!!! > Tikpat neobjektīvi kā kremlini... Padomājiet, ka tie ir tie paši (JV+ attīstība/par), kas uzspiež mums ebreju kopienām maksāt 40 mijonus un bīda partnerattiecību likumu!
ups
12. jūnijā 21:01
Spriņģe un Dagilis - viss skaidrs!!!
Noyb
12. jūnijā 21:08
Kapec tik sausmigi negrib lai personai atkartoti spele tiktu atslega|V lai attiritu reputaciju? Znacit personai tiesam netika iedots ta lai piefiksetu vai ari par maz lai butu nopietns efekts jutams. Vajag uzgaidit. Vel ir varianti.
W2
12. jūnijā 21:11
Kaput Latvijas žurnālistikai ja tādas perkamas bus pie vadības.
Juhans
12. jūnijā 21:38
Lūgums aizliegt nereģistrētos komentus, citādi daudziem nav miera..
Smieklīgi
12. jūnijā 21:50
Kur raksts ka mēs līkdeguņiem esot kaut ko parādā ?
Yugoslavia
12. jūnijā 22:30
Milzīgs liberālo sorosītu, antifašistu midzenis..
Psihenes Tvaikielas dakters
13. jūnijā 00:14
SĒŅU VECI, poļu kurwa, GOŠA RIBOVSKI /// marš steidzami pie sanitāra , tev klizmu pakaļā un nomierinošs kopā ar caurejzālēm un gulēt nost. Es tev parādīšu kur tavs Putins mājo vecais šizo.
Latvijas Nacionālā Nedrošība
13. jūnijā 03:11
Attīstībai/PAR ir kreisi liberālistiska partija, liberālisma mega-sponsors ir Džordžs Soross ( Ungarijas ebrejs, dzimis Schwartz) tieši tādēļ ka Soross sponsorē velkomistus cīnās pret kristīgām pamatvērtībām uz kurām savulaik bija uzcelta un uzplauka Rietumeiropa, ASV tai skaitā Latvija. Ungarija un Izraēla Sorosu atzinušas par valsts ienaidnieku. Starp citu, Tramps cīnās pret Sorosu pašā Amerikā! Valdim Kalnozolam ir 100% taisnība, vienīgi man šķiet uzņēmumu dibināšana Latvijā... nu ja ir gali VID utt vai arī ļoti unikāla neatkārtojama ideja, tad var. Attiecībā par ebrejiem, ne visi spēs saprast, bet ņemiet palasiet Bībeli, Jauno Deribu, Vēstule Romiešiem 11 un 12 nodaļas, tad sapratīsiet, kādēļ ebreji ir tādi. 1989 gadā biju pret savu gribu iesaukts Padumju armijā, tur kristīgais ebrejs man pateica, ka Latvijai būs tāda problēma, ka varu pārtvers komunisti, VDK un organizētā noziedzība. Psiholoģijas skolotājs ( viņš visai klasei pateica ka strādā uz BDK ) Jānis Čerxxx Līdz ar Latvijas neatkarības iestāšanos momentāli kļuva bagāts. Interesanti, ka īsi pirms sagruva PAREX es redzēju, kā viņš naudu no Parexa izņem. Latvijā kas mainīsies tiksi tad, kad tie kas patiesībā parvalda valsti SAB utt. Mainīs savu vērtību sistēmu, kad sapratīs, ka neesam pērtiķu radinieki, Šķēle, Lembergs, Maizitis, Šlesers nav pērtiķu radinieki un pasaule nav radusies mistiska sprādziena rezultātā, tad kas spridzināja BinLadens¿? Ir jāpārtrauc skolās mācīt Evolūcijas melu teoriju. Pareiz valsti parvalda Brisele, kas mūs nekaunīgi diskriminē saucot par " Otrā Ātruma valsti" tauta nevar atļauties dzīvot Latvijā! Tad kāda jēga tādai valstij. Ir kāds drosmīgs ŽURNĀLISTS, kas atklātu cik simtiem tūkstošu Latvijas ģimeņu zaudējuši savus vienīgos mājokļus ir bijuši spiesti pamest neatkarīgo Latviju!
Jautajums
13. jūnijā 04:51
Cik no viņiem ir sociopāta terorista Sorosa stipendiāti un algotņi? Kas ar Sorosu sasmērējies to par žurnālistu vairs nevar saukt, jo tas tad ir lēti pērkama propogandas mauka, kurā rakstītajam vispār nevar ticēt.
Raimis
13. jūnijā 06:23
Looks FAT!

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi